MobilKing vs. PZPN. Kto wygra ten mecz?

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

MobilKing vs. PZPN. Kto wygra ten mecz?

2008-11-03 MobilKing vs. PZPN. Kto wygra ten mecz?

Operator komórkowy MobilKing oświadcza, że zaprosi cały PZPN na piwo... pod jednym warunkiem. Polska piłka, kibice i działacze odbiją się od dna...

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Jak pisze Mobilking: "Słuchajcie leśne dziadki: zaczynacie nas wkurzać! Do tej pory zrobiliście więcej smrodu niż wtedy, gdy 'Hajto puścił Bąka lewą stroną'. Jako Prawdziwi Faceci lubimy oglądać nie tylko piękne dziewczyny, ale także świetną grę piłkarzy i wspaniałe gole.

Wasze zamazane twarze w każdym wydaniu informacji naprawdę już nam się znudziły... Pan W., Pan L., Pan K. Chcecie odzyskać twarz? Więc pokażcie, że macie jaja! Odejdźcie, bo na grę fair nie macie już żadnych szans.

MobilKing obiecuje: jeśli kibice na polskich stadionach przestaną krzyczeć: 'PZPN, PZPN, je..ć, je..ć PZPN' a działacze zaczną grać uczciwie, zaprosimy cały nowy zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na browara. MobilKing dotrzymuje słowa!

Czy PZPN się przestraszy? A może zachęci go obiecany browar? Piłka jest okrągła... a bramki są dwie.

Tagi: mecz, mecze, Mobil King, Mobile King, MobileKing, MobilKing, piłka nożna, Polski Związek Piłki Nożnej, PZPN, sport, www.mobilking.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + dwa =

 

podpis
podpis (89.76.---.---)2008-11-20 14:57

No i słusznie. Najlepiej by było pogonić tę bandę skorumpowanych gości. Tylko jak na razie nikomu się to nie udało. Może Mobilking będzie pierwszy ;-)