MobilKing wprowadza 39 gr za minutę połączenia do wszystkich

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

MobilKing wprowadza 39 gr za minutę połączenia do wszystkich

2008-12-03 MobilKing wprowadza 39 gr za minutę połączenia do wszystkich

Od 1 grudnia obowiązuje nowa oferta sieci MobilKing. Operator wprowadził konkurencyjną stawkę 39 gr, za minutę połączenia do wszystkich sieci.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Przypomnijmy, że do tej pory obowiązywała stawka 50 gr za minutę. Chociaż wyższa od obecnej to i tak dzięki niej MobilKing zdobył 100 tys. klientów. Wprowadzając jeszcze bardziej konkurencyjną cenę, operator przygotowuje się do zmasowanego ataku na rynek usług telefonii komórkowej.

"Podjęliśmy decyzję o obniżeniu cen połączeń dla naszych klientów, gdyż uważamy, że Prawdziwi Faceci zasługują na to, co najlepsze. Wiedzieliśmy, że musimy dać najniższą stawkę, której nie potrafi zaoferować konkurencja. Nasza cena to nowy standard na rynku. 39 groszy za minutę spowoduje, że zbliżające się święta będą naprawdę udane dla każdego faceta." - powiedział Jarosław Czerka, dyrektor zarządzający MobilKing.

O nowej ofercie będzie informować kampania promocyjna. Wystartuje ona w Internecie a następnie będzie sukcesywnie postępować.

Tagi: Jarosław Czerka, Mobile King, MobileKing, MobilKing


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + cztery =