MobilKing wspiera ligę żużlową

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

MobilKing wspiera ligę żużlową

2008-05-09 MobilKing wspiera ligę żużlową

Nowy operator komórkowy MobilKing podpisał umowę sponsorską ze Speedway Ekstraligą Żużlową.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Zdaniem operatora MobilKing żużel to ryk motorów, zapach palonych opon i spalin, zawrotne prędkości, męska rywalizacja i emocje. Dlatego MobilKing zdecydował się na rozpoczęcie współpracy ze Speedway Ekstraligą Żużlową w sezonie 2008.

Już od maja 2008 roku MobilKing będzie obecny na stadionach Speedway Ekstraligi Żużlowej w całej Polsce.

Speedway (powszechnie nazywany żużlem) jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin motorowych w Polsce i Europie. Rozgrywana w naszym kraju Liga Żużlowa po raz pierwszy wystartowała w 1948 r. Każdego roku przyciąga ponad 700 tys. widzów na stadiony oraz milionowe rzesze telewidzów przed ekrany.

W sezonie 2008 roku wszyscy fani żużla będą mogli oglądać relacje z meczów ligi w kanałach TVP Sport i TVP Info, a także na platformie internetowej iTVP.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z MobilKing. Speedway Ekstraliga to najsilniejsza liga na świecie, a żużel to prawdziwie męski sport. Na torze spotykają się prawdziwi faceci, współcześni gladiatorzy. Produkt, który oferuje MobilKing znakomicie wpisuje się w charakter twardego, męskiego sportu, jakim jest żużel. MobilKing to zauważył i dlatego jesteśmy razem." - powiedział Ryszard Kowalski, prezes zarządu Ekstraligi Żużlowej.

Prestiżu polskiej lidze żużlowej dodaje fakt, iż to właśnie na polskich stadionach ścigają się najlepsi zawodnicy z całego świata. Do grona elity polskiej ligi należą tacy zawodnicy jak Tomasz Gollob, Piotr Protasiewicz czy Krzysztof Kasprzak, a także obecny mistrz świata Nicki Pedersen i wielokrotny mistrz świata Jason Crump.

"Speedway Ekstraliga Żużlowa to fantastyczny sport cieszący się żywiołowym wsparciem wspaniałych kibiców. Atmosfera podczas meczów żużlowych jest niepowtarzalna. MobilKing również chce kojarzyć się z tymi ogromnymi sportowych emocjami. Kibice żużlowi to prawdziwi faceci, którzy znają się na męskiej rozrywce. To właściwe miejsce dla mobilking" - powiedział Tomasz Rudnicki, dyrektor zarządzający MobilKing.

Tagi: Ekstraliga Żużlowa, iTVP, Jason Crump, Krzysztof Kasprzak, Mobil King, Mobile King, MobileKing, MobilKing, Mobilking.pl, Nicki Pedersen, Piotr Protasiewicz, Ryszard Kowalski, speedway, Speedway Ekstraliga Żużlowa, sponsoring, sport, stadiony, telewizja, telewizja internetowa, Tomasz Gollob, Tomasz Rudnicki, TV, TVP, TVP Info, TVP Sport, www.mobilking.pl , żużel


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + zero =