MobilKing zna już 41% "prawdziwych" mężczyzn

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

MobilKing zna już 41% "prawdziwych" mężczyzn

2008-07-24 MobilKing zna już 41% "prawdziwych" mężczyzn

Operator MobilKing chce, żeby z jego usług korzystało 200 tysięcy klientów do końca 2008 roku.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Jak podaje Gazeta Wyborcza operator MobilKing do listy miejsc, w których można kupić startery chce dołączyć Pocztę Polską. Sam operator milczy na ten temat.

Na razie startery MobilKinga można kupić w około 32 tysiącach miejsc. Grupą docelową operatora są mężczyźni w wieku 20-35 lat. To do niech mają przemówić spoty reklamowe, które wywołały tyle szumu wśród widzów. Wygląda na to, ze reklama zadziałała, skoro 41% grupy docelowej kojarzy operatora.

"Wynik plasuje nas na szóstym miejscu, przed markami prepaidowymi, takimi jak Sami Swoi, Simplus, Tak Tak i Pop." - powiedział Tomasz Rudnicki, szef MobilKing.

Czy MobilKing osiągnie zamierzone wyniki? To bardzo możliwe, jak wynika z badań prawie 1/3 mężczyzn zaliczających się do grupy docelowej nie ma jeszcze telefonu. Jeśli MobilKing "przemówi" do nich, wtedy na pewno osiągnie wyznaczoną sobie granicę.

---
Opracowano na podstawie Gazety Wyborczej

Tagi: Gazeta Wyborcza, Mobil King, Mobile King, MobileKing, MobilKing, Mobilking.pl, Poczta Polska, Tomasz Rudnicki, www.mobilking.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + trzy =

 

baton
baton (85.214.---.---)2008-08-17 22:16

popularność Mobilking zdobył głównie dzięki dość głośnej kampanii reklamowej ktora nie wszystkim przypadła do gustu zwłaszcza płci żęńskiej, i pomimo podpisanej umowy czasowo zwiększy swoją sprzedaz ale do czasu... takich wirtualnych operatorów niedługo będzie coraz więcej , wzrośnie konkurencja oferty i jak to bywa na rynku ktoś musi przegrać zeby ktoś mógł wygrać.