Mobilna Nasza Klasa dla smartfonów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Mobilna Nasza Klasa dla smartfonów

2012-06-20 Mobilna Nasza Klasa dla smartfonów

Nasza Klasa zaprezentowała najnowszą wersję swojego mobilnego portalu Super Touch dedykowaną telefonom dotykowym.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dzięki nowym funkcjonalnością posiadacze nowoczesnych smartfonów, korzystając z nk.pl, będą mogli w pełni wykorzystywać możliwości swoich urządzeń. Do tej pory korzystali oni tylko z wersji Lajt portalu, wyświetlanej także na najstarszych telefonach. Obecnie liczba nowoczesnych telefonów jest na tyle duża, że portal stworzył osobną wersję mobilną, wykorzystującą najnowsze możliwości przeglądarek i telefonów.

Wersja Super Touch jest dostosowana do dużych, dotykowych wyświetlaczy. Zapewni to użytkownikom np. telefonów iPhone oraz telefonów z systemem Android (o rozdzielczości minimum 320 pikseli) wygodniejsze korzystanie z mobilnej wersji polskiego portalu społecznościowego oraz przyjemniejszy, bardziej estetyczny wygląd.

"Nowa funkcjonalność sprawi, że Użytkownicy wersji mobilnej NK będą mieli lepszy, prostszy w obsłudze i bardziej nowoczesny interfejs strony. Natomiast NK, dzięki wykorzystaniu nowej technologii, zyska możliwość łatwiejszego tworzenia nowych wersji mobilnych portalu i dodawania nowych funkcjonalności." ? powiedział Szymon Włochowicz, odpowiedzialny w Naszej Klasie za obszar mobilny.

Po zalogowaniu się za pośrednictwem telefonu komórkowego do mobilnej wersji NK, strona automatycznie wykryje, czy łączący się z nią telefon spełnia wymagania i czy dany użytkownik otrzyma wersję Super Touch. Jednak jeśli z jakichś przyczyn użytkownik stwierdzi, że nie chce korzystać z nowej wersji, w każdej chwili, z poziomu strony głównej, będzie mógł przełączyć się do tej starszej.

Portal NK szacuje, że z nowej wersji portalu może korzystać ok. 250 000 użytkowników miesięcznie.

Tagi: komunikator, komunikatory, mobilna Nasza-Klasa, mobilna NK, Nasza-Klasa, Nasza Klasa na komórkę, Nasza-Klasa na telefon komórkowy, Nasza-Klasa.pl, NK, NK na komórkę, NK na telefon komórkowy, NK.pl, portal społecznościowy, portale społecznościowe, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, społeczność, społeczności, strona społecznościowa, strony społecznościowe, Super Touch, www.Nasza-Klasa.pl, www.NK.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + dziewięć =