Mobilna obsługa konta w T-Mobile na kartę

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Mobilna obsługa konta w T-Mobile na kartę

2013-12-06 Mobilna obsługa konta w T-Mobile na kartę

T-Mobile na kartę dla swoich klientów przygotował bezpłatne mobilne biuro obsługi MiBOA. Dzięki niemu klienci będą zawsze online ze stanem swojego konta oraz aktywnymi usługami.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Użytkownicy T-Mobile na kartę zyskali mobilne biuro obsługi, które jest zawsze pod ręką, można z niego korzystać w dowolnym momencie i całkowicie bezpłatnie, dzięki wprowadzeniu przez operatora specjalnej aplikacji i strony do obsługi usług przedpłaconych.

Operator zadbał o komfort dostępu do mobilnego biura obsługi - korzystając z sieci operatora nie jest wymagane logowanie oraz nie jest naliczana opłata za transfer danych. W ten sposób korzystanie z mobilnego biura obsługi jest całkowicie bezpłatne dla klientów T-Mobile na kartę.

W mobilnym biurze obsługi użytkownicy taryf Happy, Hot oraz Nowy Tak Tak w T-Mobile na kartę mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego konta oraz ilość minut, SMS-ów oraz MB dostępnych w aktywnych pakietach, mogą również dokonać zmiany swojej taryfy na Frii.

Klienci najnowszych taryf Frii mają możliwość pełnego zarządzania swoim kontem ? oprócz sprawdzania stanu konta mogą również aktywować pakiety minut, SMS-ów, paczki internetowe a także inne dostępne w ramach taryfy usługi.

Z mobilnego biura obsługi można korzystać na stronie miboa.pl lub po pobraniu aplikacji MiBOA. Z rozwiązania dostępnego na stronie miboa.pl mogą korzystać użytkownicy smartfonów jak również zwykłych telefonów z pełną obsługą html v4, css3 i javascript.

Aplikacja na smartfony jest dostępna dla systemu Android od 6 grudnia, a dla iOS po 20 grudnia 2013 roku.

Tagi: Android, apka, apki, aplikacja, aplikacje, app, Apple, Biuro Obsługi Klienta, dostęp do konta, iOS, klienci, klient, MiBOA, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, obsługa klienta, program, programy, T-Mobile, T-Mobile na kartę, T-Mobile.pl, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + dziewięć =