Mobilna wersja strony internetowej Wizz Air

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Mobilna wersja strony internetowej Wizz Air

2015-06-02 Mobilna wersja strony internetowej Wizz Air

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej strony internetowej, zoptymalizowanej dla urządzeń mobilnych.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Jest ona uzupełnieniem dla obecnego serwisu oraz aplikacji na urządzenia Apple i Android.

"Nasze analizy wskazują, iż klienci Wizz Air co raz częściej korzystają z urządzeń mobilnych w celu wyszukania i zarezerwowania lotów. Dzięki nowej, mobilnej stronie internetowej, proces ten stanie się teraz znacznie łatwiejszy. Pierwsze zmiany skupiają się wokół najbardziej popularnych opcji przy dokonywaniu rezerwacji. W nadchodzących tygodniach usprawnimy funkcję odprawy i inne usługi." - powiedział Johan Eidhagen, dyrektor ds. marketingu i marki w Wizz Air.

Strona mobilna - m.wizzair.com - została uruchomiona w poniedziałek i można się z nią połączyć za pomocą przeglądarek internetowych w urządzeniach mobilnych. Większość klientów Wizz Air korzysta z dedykowanych aplikacji na platformach iOS i Android. Niemniej jednak niewielka grupa nadal używa przeglądarek internetowych. Teraz będą oni mogli cieszyć się zoptymalizowaną stroną internetową, która poza zwiększoną funkcjonalnością, będzie dostępna w ośmiu językach.

"W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost liczby odwiedzających stronę Wizz Air, korzystających z urządzeń mobilnych - wybraliśmy więc odpowiedni moment na wprowadzenie zwiększonej funkcjonalności?, powiedział Eidhagen. Nasi klienci zawsze z entuzjazmem podchodzą do nowo udostępnianych narzędzi, które sprawiają, iż korzystanie z usług Wizz Air staje się jeszcze prostsze. Właśnie takie możliwości daje im teraz nowa wersja strony internetowej." - dodał Eidhagen.

Tagi: linia lotnicza, linie lotnicze, LOT, lotniska, lotnisko, loty, mobilne serwisy, mobilne strony, rozkład lotów, serwisy mobilne, strony mobilne, tania linia lotnicza, tanie linie lotnicze, Wizz Air


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + siedem =