Mobilny Internet na lotnisku Berlin Brandenburg

Kraj: PL | IE | UK | Niemcy (DE) | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Mobilny Internet na lotnisku Berlin Brandenburg

2012-07-17 Mobilny Internet na lotnisku Berlin Brandenburg

Amerykańska firma Boingo Wireless została wybrana dostawcą bezprzewodowego dostępu do Internetu na nowym lotnisku Berlin Brandenburg (BER).

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Usługa mobilnego dostępu do Internetu Wi-Fi dostępna będzie dla pasażerów od 17 marca 2013 roku. To planowany termin otwarcia docelowego nowego berlińskiego lotniska. Ma ono zastąpić 2 oddzielne funkcjonujące obecnie porty lotnicze.

Dzięki punktom dostępowym Wi-Fi pasażerowie będą mieli możliwość darmowego dostępu do Internetu do 30 minut dziennie. Mogą wykupić także (po tym okresie lub od razu) dostęp płatny oferowany przez Boingo Wireless w kilku planach taryfach. Płatny dostęp jest szybszy oraz daje dostęp do sieci innych punktów Wi-Fi poza lotniskiem.

Przykładowo w planie Boingo Europe Plus klient otrzymuje dostęp do 200 tys. punktów Wi-Fi w całej Europie, na Środkowym Wschodzie i Afryce za 27,95 euro miesięcznie. W taryfie Boingo Global za 49 euro miesięcznie otrzymuje się dostęp do 500 tys. punktów Wi-Fi na całym świecie. Możliwe jest także wykupienie dostępu dziennego w taryfie Boingo AsYouGo za 16,95 euro.

Sieć punktów Wi-Fi firmy Boingo Wireless obejmuje obecnie ponad 60 lotnisk na świecie, hotele (szczególnie sieciowe), kawiarnie, restauracje, sale konferencyjne, centra handlowe, budynki biznesowe i użyteczności publicznej oraz centra miast.

Tagi: BER, Berlin Brandenburg, bezpłatny Internet, bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezprzewodowy Internet, Boingo, Boingo.com, Boingo Wireless, darmowy Internet, dostęp do Internetu, linie lotnicze, lotnictwo, lotniska, lotniska w Berlinie, lotnisko, lotnisko Berlin Brandenburg, lotnisko w Berlinie, mobilny dostęp do Internetu, mobilny Internet, pasażer, pasażerowie, port lotniczy, porty lotnicze, punkt Wi-Fi, punkty Wi-Fi, Wi-Fi, www.Boingo.com


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + pięć =