Mobilny portal Plusa z szukaniem od Google

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Mobilny portal Plusa z szukaniem od Google

2008-03-12 Mobilny portal Plusa z szukaniem od Google

Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi, jako wprowadza na swój mobilny portal mobilną wersję wyszukiwarki - Google Search Appliance.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Unikalną zaletą mobilnej wersji wyszukiwarki na portalu Plusa jest to, że wyniki wyszukiwania są prezentowane dla konkretnego modelu telefonu użytkownika. Oznacza to, że wyświetlane wyniki będą nie tylko dostosowywać się do wyświetlacza konkretnego telefonu, ale także będą pojawiać się wyłącznie takie informacje, które są odpowiednie dla danego modelu telefonu. Nie będzie im towarzyszyć wyświetlanie reklam, które zwykle są obecne w wersji publicznej wyszukiwarki Google.com.

Proces wyszukiwania informacji na portalu mobilnym przebiega analogicznie jak na zwykłych stronach www w komputerze. Aby wyszukać informację, wystarczy wejść na stronę wap.plus.pl w swoim telefonie, wpisać poszukiwane słowo lub frazę w oknie wyszukiwarki, która znajduje się w dolnej części ekranu, i nacisnąć przycisk "Szukaj". W wynikach wyszukiwania podane zostaną najbardziej trafne wyniki.

Mobilny portal Plsua przeszukuje wyłącznie zawartość portalu sieci Plus. Dzięki temu przeglądanie wyników wyszukiwań dla Klientów Plusa nie wiąże się z żadnymi opłatami. Trwa bowiem promocja, w ramach której przeglądanie stron na portalu wap.plus.pl jest bezpłatne. Niepobierane są także opłaty za transmisję danych, potrzebną np. do pobrania tapety, gry lub filmu. Promocja dostępna jest dla wszystkich użytkowników sieci Plus, MixPlus, Simplus i Sami Swoi.

Tagi: Google, Google.com, Google Search Appliance, Plus, Sami Swoi, Simplus, wyszukiwarka, wyszukiwarka internetowa, wyszukiwarki, wyszukiwarki internetowe


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + jeden =