Motorola Moto G dostępna w sieci Play

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Motorola Moto G dostępna w sieci Play

2014-03-30 Motorola Moto G dostępna w sieci Play

Sieć komórkowa Play wprowadziła do sprzedaży telefon Motorola Moto G. To ciekawy smartfon z niższych przedziałów cenowych dający bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Motorola Moto G ma ekran dotykowy o wielkości 4,5 cala i rozdzielczości 1280x720 pikseli. Ekran jest zatem duży, wyraźny i jasny. Telefon pracuje na systemie operacyjnym Android w wersji KitKat. Procesorem smartfonu jest układ Qualcomm Snapdragon 400. Zaskakuje wytrzymały akumulator.

Telefon Motorola Moto G zaopatrzony jest w 5-megapikselowy aparat, co jest wartością przeciętną. Aparat zaopatrzony jest w lampę błyskową. Umożliwia ona także rejestrację filmów filmy o maksymalnej rozdzielczości 1280x720 piksela (zatem w HD) o przeciętnej jakości.

CO ciekawe w zestawie nie ma ładowarki. Powołując się na troskę o środowisko naturalne Motorola do zestawu dołączony kabel USB, który pozwala na ładowanie telefonu przez podłączenie go do komputera. Niestety brak jest także rozszerzalnej pamięci, czyli slotu kart pamięci. To zła wiadomość dla wszytskich, którzy telefonu używają intensywnie - może szybko zabraknąć w nim miejsca.

Model ten szybko zdobył już popularność poza granicami Polski w segmencie tanich smartfonów.

Telefon dostępny jest w Play w ramach oferty na kartę (749 zł) oraz w abonamencie (od 1 zł).

Tagi: Android, Android KitKat, KitKat, komórka, komórki, Moto G, Motorola, Motorola Moto, Motorola Moto G, Play, Play Mobile, play.pl, smartfon, smartfony, telefon, telefon komórkowy, telefony, telefony komórkowe, www.play.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + siedem =