Nawet ponad 1 tys. nowych klientów dziennie T-Mobile Usługi Bankowe

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nawet ponad 1 tys. nowych klientów dziennie T-Mobile Usługi Bankowe

2014-08-06 Nawet ponad 1 tys. nowych klientów dziennie T-Mobile Usługi Bankowe

Po 3 miesiące od zmiany marki Sync na T-Mobile Usługi Bankowe operator podsumował przyjęcie bezpłatnej mobilnej bankowości.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W tym czasie ponad 70 000 klientów złożyło wniosek o założenie konta w T-Mobile Usługi Bankowe. To oferta bankowości mobilnej, w której wszystkie najważniejsze usługi są za darmo.

20% z nich to nowi klienci także dla usług telekomunikacyjnych.

T-Mobile liczy, że w trzecim kwartale 2014 roku liczba nowych klientów banku wyniesie 100 000 osób.

"Chcemy, żeby T-Mobile Usługi Bankowe było pierwszym wyborem dla klientów, a to oznacza nie tylko ich pozyskiwanie, ale również przekonanie, że nasza oferta jest najlepsza." - powiedział Grzegorz Bors, członek zarządu, dyrektor ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska.

Operator zapowiedział, że do korzystania z usług bankowych zachęcać mają w już niedługo także ulepszona usługa MyWallet i nowa aplikacja do bankowości mobilnej.

Tagi: apka, apki, aplikacja, aplikacje, bank, bank internetowy, bank mobilny, banki, banki internetowe, banki mobilne, bankowość, finanse, Grzegorz Bors, MyWallet, płatność, płatności, płatności internetowe, płatności mobilne, Sync, T-Mobile, T-Mobile.pl, T-Mobile Sync, T-Mobile Usługi Bankowe, usługi bankowe, usługi finansowe, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + siedem =