Niemiecki eBay zaoferuje własną telefonię komórkową na kartę

Kraj: PL | IE | UK | Niemcy (DE) | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Niemiecki eBay zaoferuje własną telefonię komórkową na kartę

2008-07-21 Niemiecki eBay zaoferuje własną telefonię komórkową na kartę

Serwis aukcyjny eBay w Niemczech uruchomi niedługo własną markę telefonii komórkowej.


Jest to możliwe jest to dzięki współpracy między serwisem eBay i niemieckim wirtualnym operatorem komórkowym Congstar

Karta SIM serwisu eBay umożliwiać będzie darmowe korzystanie z mobilnej wersji serwisu pod adresem mobil.ebay.de. Jednakże rozmowy będą droższe, niż w ofercie Congstara.

Minuta rozmowy do innej niemieckiej sieci zamiast 9 eurocentów kosztować będzie 10 eurocentów. Rozmowy będą rozliczane co minutę, nie zaś co do sekundy. SMS zamiast 9 eurocentów, jak w Congstrze, kosztować będzie aż 14 eurocentów. MMS to wydatek 39 eurocentów.

Za korzystanie z Internetu posiadaczy kary prepaid eBaya zapłacą za megabajt 35 eurocenty, co jest tańsze niż Congstarze (49 eurocentów). Jednakże zabronione jest korzystanie z komunikatorów internetowych i wykorzystania telefonu z kartą eBaya jako modemu do komputera.

Niemiecki eBay nie podał oficjalnej daty rozpoczęcia sprzedaży starterów. Znana jest natomiast cena startera: 9,90 euro. W cenie zawartych jest 5 euro zasilenia. Startery SIM będą pod adresem internetowym www.ebay.de/prepaidkarte.

Tagi: aukcja, aukcje, Congstar, eBay, eBay.de, MMS, mobilne serwisy, mobilne strony, Niemcy, serwis aukcyjny, serwisy aukcyjne, serwisy mobilne, SMS, starter, startery, strony mobilne, WAP


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + zero =