Nokia Lumia 735 w ofercie Play

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nokia Lumia 735 w ofercie Play

2014-10-24 Nokia Lumia 735 w ofercie Play

W ofercie telefonów sieci Play pojawiła się Nokia Lumia 735.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nokia Lumia 735 to kolejny model z rodziny smartfonów Lumia wyposażony w najnowszy system operacyjny Windows Phone 8.1.

Dzięki kafelkom obsługa systemu jest bardzo prosta, wystarczy rzut oka na smartfon żeby wiedzieć, co się dzieje. Nowa opcja folderów pozwala umieścić na ekranie głównym jeszcze więcej ulubionych aplikacji. Korzystanie z urządzenia ułatwia także Centrum Powiadomień, gdzie można szybko zobaczyć ostatnie aktywności takie, jak: wiadomości, połączenia czy też powiadomienia z innych zainstalowanych aplikacji jak Facebook czy Instagram.

Smartfon Lumia 735 został wyposażony w szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Szerokokątny aparat pomoże uchwycić jeszcze więcej szczegółów lub wykonać zbiorowe selfie całej grupy przyjaciół. Zainstalowana fabrycznie aplikacja Lumia Selfie to szereg możliwości edycji zdjęć z efektami tj. powiększanie oczu, poprawianie tonacji, wyszczuplanie i wiele więcej.

Lumia 735 została wyposażona w baterię o pojemności 2220 mAh, 8 GB wbudowanej pamięci z możliwością jej rozszerzania przez kartę microSD do 128GB oraz 15 GB bezpłatnej przestrzeni do zapisywania danych w chmurze OneDrive a także obsługuje najszybszą sieć komórkową 4G LTE dzięki czemu praca i zabawa jest prawdziwą przyjemnością.

Nokia Lumia 735 kosztuje w sieci Play 1 049 zł w ofercie Play na Kartę oraz od 1 zł do 599 zł w ofertach abonamentowych dla osób fizycznych i firm (w zależności od wysokości miesięcznego abonamentu).

Tagi: komórka, komórki, Lumia Selfie, Nokia Lumia, Nokia Lumia 735, Play, Play Mobile, play.pl, PlayMobile, playmobile.pl, smartfon, smartfony, telefon, telefon komórkowy, telefony, telefony komókowe, Windows Phone, www.play.pl, www.playmobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + dziewięć =