Nokia poszerza linię telefonów N82

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nokia poszerza linię telefonów N82

2008-03-20 Nokia poszerza linię telefonów N82

Firma Nokia rozszerza wachlarz możliwości telefonu Nokia N82.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nokia N82 to idealny przyjaciel w podróży - posiada aparat fotograficzny z obiektywem firmy Zeiss, ksenonową lampą błyskową i możliwością nagrywania filmów wysokiej jakości. Wyposażona w system AGPS Nokia N82 pozwoli na szybkie odnalezienie się w terenie.

Nowa Nokia N82, oprócz tego, że zyskała nowy kolor - czarny, dodatkowo posiada opcję geotag, umożliwiającą katalogowanie zdjęć według miejsca, zatem nie tylko według daty.


Nokia N82 Black

Co więcej "Nokia N82 jest stworzona do opowiadania historii" jak przyznał dyrektor Nokia odpowiedzialny za telefony serii N. Wysoka jakość zdjęć i dostęp do sieci pozwalają, za pośrednictwem takich serwisów jak Flickr czy YouTube, dzielić się ze znajomymi obrazami uchwyconymi podczas podróży.

Nokia N82 wyposażona jest z kartę pamięci microSD (o pojemności do 8GB). Koszt telefonu wyniesie około 400 dolarów (910 złotych).

Tagi: AGPS, aparat fotograficzny, Flickr, Flickr.com, geotag, GPS, microSD, N82 Black, Nokia, Nokia N82, Nokia N82 Black, obiektyw Zeiss, video, wideo, YouTube, YouTube.com, Zeiss


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + sześć =