Nowa oferta Plus na kartę

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nowa oferta Plus na kartę

2012-05-16 Nowa oferta Plus na kartę

Od 17 maja 2012 roku użytkownicy Plusa na kartę mogą korzystać z nielimitowych rozmów w sieci za jedyne 29 gr za cały dzień lub z nielimitowanych SMS-ów w sieci za 39 gr za dzień.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Plus na kartę wprowadza nowe rozwiązanie pozwalające za grosze na korzystać przez cały dzień z telefonu w Plusie bez limitu. Możliwe to jest po wybraniu profilu najlepiej pasującego do sposobu używania telefonu:

  • Nielimitowane rozmowy w Plusie - jeśli się dużo rozmawia,
  • Nielimitowane SMS-y w Plusie - jeśli dużo SMS-uje.

Profil Co dostajesz Koszt Aktywacja
Nielimitowane rozmowy w Plusie 29 gr za cały dzień rozmów w Plusie (promocja do 24 lipca, później 69 gr) 1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu) *136*11*01# i naciśniecie przycisku "zielona słuchawka"
Nielimitowane SMS-y w Plusie 39 gr cały dzień SMS-owania w Plusie 1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu) *136*11*02# i naciśniecie przycisku ?zielona słuchawka"

W Nielimitowanych rozmowach w Plusie klient płaci za usługę tylko wtedy, gdy z niej korzysta - jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł, i to tylko w sytuacji gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie.

Nielimitowane SMS-y w Plusi eto cały dzień SMS-owania za grosze. Opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku wysłania SMS-a do sieci Plus. Jeśli SMS do Plusa nie zostanie wysłany, to tego dnia opłata nie będzie pobrana.

Można aktywować także dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu:

  • SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr ? opłata za usługę wynosi 5 zł za miesiąc,
  • Wybrane Numery w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę ? opłata miesięczna za 5 numerów wynosi 10 zł.

Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu będzie wysłana informacja przypominająca o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi Pakiet internetowy 2 zł Non Stop, czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł.

W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop:

  • 100 MB za 7 zł,
  • 150 MB za 9 zł,
  • 500 MB za 15 zł.
Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Tagi: darmowe SMS-y, darmowy SMS, Nielimitowane rozmowy w Plusie, nielimitowane SMS-y, Nielimitowane SMS-y w Plusie, nielimitowany SMS, Plus, Plus na kartę, plus.pl, SMS, SMS-y, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + dziewięć =