Promocja Nowe Orange Go "SMS-y za Grosze"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Nowe Orange Go "SMS-y za Grosze"

2010-07-19 Promocja Nowe Orange Go "SMS-y za Grosze"

Klienci Nowe Orange Go i Orange Go mogą skorzystać z pakietu 600 SMS za 1 grosz.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W ramach pakietu SMS-y za Grosze otrzymać można do wykorzystania 600 SMS-ów, każdy za 1 grosz. Pakiet kosztuje 6 zł i ważny jest przez 30 dni. Pakiet jest dostępny w dwóch wariantach:

  • Pakiet Jednorazowy ? to doskonała propozycja dla wszystkich dużo SMS-ujących i wolących płacić mniej wysyłając jeszcze więcej wiadomości.
  • Pakiet Cykliczny ? to propozycja dla tych, którzy cenią wygodę i nie chcą pamiętać o konieczności aktywowania pakietu co miesiąc.

Aktywacja:
Pakiet Jednorazowy Pakiet Cykliczny
Przez SMS Wyślij SMS pod numer 789, w treści wpisując komendę GROSZ (opłata jak za SMS-a do Orange zgodnie z obowiązującym użytkownika cennikiem usług) Wyślij SMS pod numer 789, w treści wpisując komendę PAKIET (opłata jak za SMS-a do Orange zgodnie z obowiązującym Użytkownika cennikiem usług)
Krótkim kodem wpisz na klawiaturze telefonu krótki kod *101*12# i potwierdź przyciskiem połączenia wpisz na klawiaturze telefonu krótki kod *101*13# i potwierdź przyciskiem połączenia
Orange Automatyczne Biuro Obsługi Klienta zadzwoń pod *500 i wybierz odpowiednią opcję zadzwoń pod *500 i wybierz odpowiednią opcję
Orange on-line wybierz odpowiednią opcję po zalogowaniu na stronie operatora wybierz odpowiednią opcję po zalogowaniu na stronie operatora

Aby sprawdzić stan pakietu wysłać należy SMS o treści ILE pod numer 789 (opłata jak za SMS-a do Orange zgodnie z obowiązującym użytkownika cennikiem usług).

Promocja Nowe Orange Go "SMS-y za Grosze" trwa od 19 lipca 2010 roku do odwołania.

Tagi: Nowe Orange Go, Orange, Orange Go, orange.pl , SMS, SMS-y, SMS-y za grosze, tanie SMS-y, www.orange.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + sześć =

 

smsiara
smsiara (82.177.---.---)2011-03-17 16:13

WITAJCIE do niedawna miałam orange pop,ale zachciało mi się zmienić na orange one,ale ta taryfa jest bez sensu,bo nie ma tanich sms,a ja dużo sms-uję i chciałabym wrócić do starej opcji czyliorange pop,ale niewiem jakiego sms mam teraz wysłać żeby mieć z powrotem orange pop.