Promocja Nowe Orange Go "Wolny Weekend"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Nowe Orange Go "Wolny Weekend"

2010-07-20 Promocja Nowe Orange Go "Wolny Weekend"

Użytkownicy Nowym Orange Go mają teraz możliwość otrzymania dodatkowych godzin na darmowe połączenia w sobotę i niedzielę w Orange i na stacjonarne.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Aby skorzystać z promocji "Wolny Weekend" należy doładować konto kwotą min. 25 zł, dzięki czemu otrzymuje się darmowe minuty do wykorzystania w weekend.

Liczba promocyjnych godzin, które dostajesz zależy od kwoty doładowania.

Kwota doładowania Dodatkowe godziny na połączenia do Orange i na numery stacjonarne do wykorzystania w weekend
25 zł / 40 zł 2 godziny
50 zł 6 godzin
100 zł i więcej 12 godzin

Bonus dostaje się za każde doładowanie konta od poniedziałku do piątku do 23.00 na kwotą min. 25 zł.

Aby włączyć usługę należy wysłać 14-cyfrowy kod doładowujący pod bezpłatny numer 919 i w ten sposób doładować swoje konto kwotą co najmniej 25 zł. Poczekać jeszcze należy tylko na SMS-a potwierdzającego włączenie usługi i już można się cieszyć się "Wolnym Weekendem" w Nowym Orange Go.

Aby sprawdzić, ile darmowych minut pozostało do wykorzystania w weekend, należy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 919 (koszt SMS-a zgodny z obecną taryfą w Orange).

Promocja obowiązuje od 20 lipca 2010 do odwołania.

Tagi: darmowe minuty, darmowe rozmowy, doładowania, doładowanie, Nowe Orange Go, Orange, rozmowy na stacjonarny, rozmowy na telefon stacjonarny, rozmowy na telefony stacjonarne, stacjonarne, stacjonarny, telefon stacjonarne, telefony stacjonarny, weekend, Wolny Weekend, zasilenia, zasilenie


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
siedem + pięć =

 

kaśka
kaśka (83.28.---.---)2010-03-30 16:55

elo elo mam pytanie jaki jest kod na sms pilne:)


Sebastian
Sebastian (217.96.---.---)2009-06-16 13:14

Mam takie pytanie. Jesli wysle sms pod nr 919 i wlacze "Wolny Weekend" to bede mial dalej mozliwosc z promocji "Pogadaj sobie" z wybranym nr i dostane dodatkowo Minuty Non Stop do wszystkich sieci czy te mi przepadna ? musze wybrac albo "Wolny Weekend" albo "Minuty Non Stop" i "Pogadaj sobie darmowe rozmowy" bo to wiem ze jest laczone. Bylbym wdzieczny jesli ktos by mi to wyjasnil. Dziekuje i Pozdrawiam ;)