Nowe startery w mBank mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nowe startery w mBank mobile

2010-11-08 Nowe startery w mBank mobile

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile wprowadził nowe nazwy starterów w ofercie dla abonentów indywidualnych. Od dziś można korzystać z uszytych na miarę starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

mBank mobile wprowadził odświeżające i porządkujące zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych. Starter Szeroki zastąpi Starter zwykły, w miejsce Startera 19gr (przenieś numer na 19gr) pojawi się Starter Płaski, a Darmofon od dziś przyjął nazwę Startera Długiego. Nowe nazwy odzwierciedlają główne atuty każdego startera:

  • Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 20 MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.
  • Płaski - bowiem płaska jest stawka 19 gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30 czerwca 2011 roku.
  • Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.

Dla klientów indywidualnych mBank mobile przygotował również niespodziankę polegającą na odświeżeniu strony internetowej. Pojawią się nowe zakładki z opisem produktów skierowanych do abonentów indywidualnych.

"Dążymy do tego, aby strona była bardziej przyjazna i czytelna, łatwiejsza w obsłudze dla klientów. Mamy nadzieję, że nasi użytkownicy będą zadowoleni z jej nowego oblicza." - mówi Damian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie zmian.

Tagi: Damian Miros, mBank, mBank.com.pl, mBank mobile, mBank.pl, mBankMobile.pl, mobile.pl, MVNO, operator wirtualny, operatorzy wirtualni, starter, startery, www.mBank.com.pl, www.mBank.pl, www.mBankMobile.pl, www.mobile.pl, zestaw startowy, zestawy startowe


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + zero =