Kopia bezpieczeństwa listy kontaktowej w O2

Kraj: PL | Irlandia (IE) | UK | DE | AT | CH

operator


karciarz.pl > nowości >

Kopia bezpieczeństwa listy kontaktowej w O2

2008-02-13 Kopia bezpieczeństwa listy kontaktowej w O2

O2, jako pierwsza sieć komórkowa w Irlandii, udostępniła swoim użytkownikom możliwość zrobienia kopii bezpieczeństwa listy kontaktów z telefonu na serwerze operatora.


Nowa usługa daje możliwość odzyskania numerów telefonów w przypadku kradzieży lub zniszczenia telefonu. Po wykonaniu kopii bezpieczeństwa, kontakty z listy dostępne są po zalogowaniu się na stronie internetowej irlandzkiego O2 (opcja "My O2").

Usługa kosztuje 2 euro za wykonanie pierwszej kopii bezpieczeństwa zawierającej do 250 kontaktów. Każda kolejna aktualizacja kopii kosztuje potem 50 eurocentów.

Usługa dostępna jest na kartach 3G SIM, które zawierają program do wykonywania kopii. Dostępny on jest w telefonie w "O2 menu" jako opcja "SIM Back up".

Użytkownicy posiadający starszą kartę 2G SIM, które nie pozwalają na zrobienie kopii bezpieczeństwa kontaktów, mogą pójść do dowolnego sklepu O2 w Irlandii i wymienić ją na kartę 3G SIM - już z opcją wykonywania kopii. Wymiana karty na nową i przetransferowanie kontaktów na nią jest za darmo.

Tagi: Irlandia, karta SIM, karty SIM, kopia bezpieczenstwa, kopie bezpieczeństwa, lista kontaktów, lista kontaktowa, O2 Ireland, SIM, www.o2.ie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + siedem =