O2 Experience - Nowa taryfa na kartę w irlandzkim O2

Kraj: PL | Irlandia (IE) | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
operator


karciarz.pl > nowości >

O2 Experience - Nowa taryfa na kartę w irlandzkim O2

2008-02-01 O2 Experience - Nowa taryfa na kartę w irlandzkim O2

Irlandzki 02 wprowadził nową taryfę prepaid pod nazwą "O2 Experience". Pozwala ona na wysłanie nieograniczonej liczby darmowych SMS-ów do dowolnej irlandzkiej sieci komórkowej o dowolnym czasie, na zawsze.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Użytkownicy, którzy nie korzystają dużo z SMS-ów, zamiast tego mogą otrzymać darmowe rozmowy do 10 znajomych (także z sieci O2). W obu przypadkach wystarczy regularnie co miesiąc zasilać swoje konto kwotą 20 euro.

Zasilając co miesiąc swoje konto kwotą 30 euro użytkownik może korzystać jednocześnie z obu opcji, tzn. z nieograniczonych darmowych rozmów do 10 innych użytkowników irlandzkiego O2 oraz nieograniczonych darmowych SMS-ów do użytkowników dowolnego operatora komórkowego w Irlandii.

Nowa taryfa dostępna jest dla nowych, jak i dotychczasowych użytkowników na kartę w sieci O2 Ireland.

"Zaoferowanie użytkownikom nielimitowanej możliwości wysyłania darmowych SMS-ów do dowolnej sieci na zawsze to pierwsza tego typu oferta w Irlandii. Oczekujemy, że spotka sie ona z bardzo dużą popularnością wśród użytkowników na kartę." - powiedział Damian Devaney, dyrektor marketingu w O2 Ireland.

Aby skorzystać z oferty darmowych SMS-ów w ramach O2 Experience wystarczy wysłać SMS-a (darmowy) o treści O2 na numer 50308. Aby skorzystać z darmowych rozmów do 10 osób w O2 Ireland wystarczy wysłać SMS-a o treści Favourites na numer 50308. Aktywacji można dokonać także logując się na konto poprzez stronę internetową operatora lub odwiedzając dowolny sklep O2.

Tagi: Damian Devaney, Irlandia, O2 Experience, O2 Ireland, SMS, www.o2.ie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + sześć =