Orange Free na 1 dzień z limitem 50 MB

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Orange Free na 1 dzień z limitem 50 MB

2010-02-12 Orange Free na 1 dzień z limitem 50 MB

Orange zwiększył limity transmisji danych w usłudze Orange Free na 1 dzień. Włączający ją klienci dostają teraz dobowy pakiet 50 MB do wykorzystania na połączenia z Internetem.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Orange Free na 1 dzień to usługa przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje od czasu do czasu skorzystać z połączenia z mobilnym Internetem za pomocą telefonu komórkowego albo komputera. Usługa pozwala na dostęp do sieci w każdej chwili, bez podpisywania umowy czy opłat miesięcznych. Jednorazowe zamówienie pozwala na korzystanie z usługi przez 24 godziny od chwili otrzymania SMS-a z informacją o jej uruchomieniu. W tym czasie użytkownik ma do wykorzystania 50 MB transferu danych, dzięki któremu może swobodnie korzystać z poczty e-mail, przeglądać strony www czy korzystać z komunikatorów tekstowych.

Zamówienie usługi jest bardzo proste. Wystarczy wysłać SMS o treści AKT OF1 pod numer 1111 (koszt SMS-a to 20 gr). Klienci korzystający z oferty Orange Abonament mogą aktywować SMS-em o treści OF1 pod numer 1331 (koszt wysłania SMS-a to 20 gr z VAT).

Jednorazowy koszt zamówienia usługi to 5 zł z VAT. W ciągu doby można zamówić ją jednokrotnie.

Tagi: dostęp do Internetu, dostęp do sieci, mobilny dostęp do Internetu, mobilny Internet, Orange, Orange Free, Orange Free na kartę, orange.pl , www.orange.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + osiem =