Orange jest "zielony"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Orange jest "zielony"

2008-06-18 Orange jest "zielony"

Na festiwalu Glastonbury Music Festival w Somerstet Orange postawi namiot, dzięki któremu energia słoneczna i wiatrowa naładują około 100 telefonów komórkowych.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Brytyjski operator Orange ma zamiar na festiwalu muzycznym w Somerset, który odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2008 roku, postawić namiot. Na jego szczycie umieszczone zostaną panele słoneczne oraz mały wiatrak. Dzięki nim, jak obiecuje Orange, zostanie naładowane 100 telefonów komórkowych jednocześnie.

"Festiwal Glastonbury jest dumny z tego, że jest pierwszym tego typu wydarzeniem, podczas którego będą zaprezentowane alternatywne rozwiązania spraw związanych ze środowiskiem. To aktualnie palący temat. Recharge Pod (tak został nazwany słoneczno-wiatrowy namiot) jest świetną inicjatywą będącą realizacją hasła i pozwala zwrócić uwagą ludzi na sposoby w jakie można pozyskiwać energię." - powiedział rzecznik festiwalu.

Oby tylko podczas festiwalu zawiał wiatr i świeciło słońce :-)

Tagi: Glastonbury Music Festival, namiot, namioty, ochrona środowiska, Orange, Orange UK, panel słoneczny, panele słoneczne, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + zero =