Promocja Orange "Masz za Staż"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange "Masz za Staż"

2008-07-21 Promocja Orange "Masz za Staż"

Orange lubi lojalnych klientów. Dlatego czasem ich nagradza. Oto najnowsza oferta dla wszystkich wiernych sieci Orange.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Promocja obejmuje wszystkich posiadaczy telefonów na kartę w Orange (Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music a także Orange Free i Zetafon). Im ktoś dłużej należy do sieci, tym bardziej zyska na promocji.

W zależności od tego, jak długo należysz do Orange, przysługuje Ci odpowiednio większa "nagroda":

  • od 0 do 12 miesięcy ? 10% więcej za doładowanie,
  • od 13 do 24 miesięcy ? 20% więcej za doładowanie,
  • od 25 miesięcy ? 30% więcej za doładowanie.

Żeby promocja zadziałała należy doładować telefon za minimum 25 złotych w ciągu maksimum 25 dni od ostatniego doładowania. Ważne! Pierwsze doładowanie w promocji nie jest premiowane.

Środki promocyjne można wykorzystać na:

  • połączenia głosowe w Orange,
  • połączenia głosowe na numery stacjonarne,
  • SMS-y w Orange,
  • MMS-y w Orange,
  • transfer danych.

Co należy zrobić, żeby aktywować promocję? Należy wysłać SMS o treści WIĘCEJ pod numer 401 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem). Można także wpisać kod *101*50# i potwierdzić zieloną słuchawką (opcja bezpłatna).

Aby sprawdzić wartość środków promocyjnych wysłać należy SMS-a o treści ILE pod numer 401 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem).

Promocja Orange "Masz za Staż" jest już nieaktualna.

Tagi: bonus, bonusy, doładowania, doładowanie, Nowe Orange Go, Orange, Orange Music, orange.pl , Orange POP, program lojalnościowy, programy lojalnościowe, www.orange.pl, zasilenia, zasilenie


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
cztery + dziewięć =

 

loka
loka (79.189.---.---)2010-09-14 09:57

Jestem w Orange i nigdy nie dostałam dodatkowych minut!Te całe promocje są przereklamowane!Odradzam!


kamil
kamil (83.23.---.---)2010-04-16 11:38

ja ugotowałem rosół, mowie wam jesc cudowny


Kasia
Kasia (83.18.---.---)2010-03-18 12:42

Chyba jestem jedyną osobą zadowoloną z tej sieci. mam aktywowany masz za staż i jeszcze niezdazylo mi sie zeby nie dostala dodatkowych srodkow na konto. A dodatkowe smsy w orange misic tez dostaje regularnie i w sumie to czasem nie wiem co z nimi robic bo jest tyle. Kiedys bylam w plusie, tam mialam abonament, nic specjalnego, zadnych konkretnych promocji. a teraz mam zeta fona i jestem naprawde zadowolona


Janek
Janek (195.205.---.---)2010-01-24 02:37

Jestem w Orange ponad 3 lata.Od pewnego czasu nie dostaję konta promocyjnego.Doładowuję zwykle 2-3 razy w miesiącu po 25 zł.Wczoraj chciałem dostać za staż i zgodnie z instrukcją pani z telefonu wcisnąłem cyferkę.Tam powiedziało,że jeśli rezygnuję z promocji to mam wcisnąć 9,a jeśli anuluję to gwiazdkę.Wcisnąłem gwiazdę.0 promocji.Potem zadzwoniłem do operatora aby zasięgnąć informacji.Przez dłuższą chwilę słuchałem muzyki.Zrezygnowałem i nie zawiodłem się - musiałem,ja ich klient,zapłacić za koncert.Przeżyłem ponad pół wieku i czasem jestem mało sprytny przy nowoczesności.Czy może ktoś mi wyjaśnić co powinienem był zrobić?


ircia
ircia (212.49.---.---)2010-01-22 20:35

W zeszłym miesiącu powinnam dostać darmowe 30 min.nie dostałam! W tym 30 procent za staż.Tez nic. Ciekawe te promocje? Wysyłasz sms za 20 gr i dostajesz dopiero wtedy jak zadwonisz do Biura obsługi i zapłacisz następne 1zł. To jedno wielkie oszustwo!!!


0,29 groszy za minutę.
0,29 groszy za minutę. (188.33.---.---)2010-01-17 01:54

Nie piszcie że gdzieś jest lepiej bo wszyscy operatorzy mają mniej więcej takie same promocje jak by nie manipulowali tymi ofertami bonusami itd to gdy się porówna przeliczy wychodzi na to samo...


AAnulek
AAnulek (109.243.---.---)2010-01-09 17:07

Zgadzam się z tymi, którzy tkwią w Orange od wielu lat !!! ja po 10 latach nie czuję się \"dopieszczona\" :(( te promocje to żenada :( W zeszłym roku doładowałam za 50 ,bo w pomocjii miałam dostać 100%-i dostałam, ale co z tego, nie poinformowano mnie,że mam \"wygadać\" doładowanie w ciągu miesiąca, jeśli nie, przepada, bo dodatkowe minuty nie przechodzą na następny miesiąc...ot, takie małe NIEDOINFORMOWANIE w sms-ie od operatora !!! Właśnie mam zamiar przejść do konkurencji ! Pa, pa Orange !


Karol
Karol (194.152.---.---)2009-10-27 12:50

To ściema oczywiscie, bo nie mówią , ze kase dostajesz \"przy każdym następnym doładowaniu kwotą 25 zł i wyższą w ciągu maksimum 25 dni, dostaniesz 10, 20 lub 30% więcej\"czyli musisz doładowywać sie tak jakbyś miał abonament :D niech sie w d.. pocałują z taką promocją. FRAJERÓW SZUKAJĄ nie napisza nawet dokładnie na czym polega ta promocjha debile


rusek222
rusek222 (83.29.---.---)2009-10-18 13:44

Konkretna lipa z tą promocją. Kur... człowiek wysyła SMS a gdzie moje 30% które miałem tak strasznie dostać??


michał
michał (83.15.---.---)2009-07-18 15:41

nie dostałem 30%


michał
michał (83.15.---.---)2009-07-18 15:40

gdzie jest moje 30% wysłałem sms i odpisali że jestem zajerestrowany ale nie doszło mi te 30%


michał
michał (83.15.---.---)2009-07-18 15:38

nie dostałem 30%


domino
domino (79.189.---.---)2009-06-22 06:56

gdzie 30% masz za staż zapomnieliscie??


danka
danka (89.77.---.---)2009-06-18 16:06

gdzie moje 30% masz za staż zapomnieliscie??


grzesiek PLUS
grzesiek PLUS (77.113.---.---)2009-06-05 21:30

Myslę, że powinno się wprowadzić więcej pakietów z sms do wszystkich albo minutami do wszystkich, bo raczej mniej osób posiada ORANGE niż innych operatorów. Ja pozostaję w Plusie bo jest nas najwięcej!!!


jola
jola (213.158.---.---)2009-06-01 15:04

do play najlepiej, super stawki i jakie telefony


krys
krys (89.228.---.---)2009-05-24 12:05

Jestem w Orange od3lat ,no i o wszystkim Niestety muszę albo wyczytać ,albo znajomi podpowiedzą...tak nie traktuje się "WIERNYCH"!!!!.Czyli konkluzja taka :o ile Moderatorzy czytają Nasze pisanie,myślę ,że dbając o klienta winni bynajmiej tym z ponad rocznym stażem "łaskawie" 'smsa podesłać.pozdro dla Wszystkich


Aleksio
Aleksio (89.78.---.---)2009-04-07 18:53

To coś kosztuje??


tolek
tolek (81.190.---.---)2009-03-30 09:40

do plusa tam są najlepsze promocje i wybór telefonów


Wojewoda Zbigniew
Wojewoda Zbigniew (195.189.---.---)2009-01-07 11:42

mam ten numer od czterech lat


Wojewoda Zbigniew
Wojewoda Zbigniew (195.189.---.---)2009-01-07 11:40

Czy mogę wziąść jakiś aparat w tej promocj


megatt
megatt (91.94.---.---)2008-10-15 21:21

Kanciarze i tyle ..Jestem w idea a teraz orange 8 lat ..Nie zrobili nic aby jakoś zachęcić do korzystania z ich uslug...Ich dewiza to -PŁAC..Mam u nich neta bezprzewodowego .Straszna lipa a jedyne co im wychodzi to przypominanie o zapłaceniu rachunku...


Rycho.
Rycho. (83.230.---.---)2008-09-24 19:25

Popieram Vampiego bo od samego poczatku jestem w pop a potem Orange i nic się nie robi aby bardziej zachęcić do korzystania z tej sieci,ulgi i jeszcze raz ulgi!!!!!!!!!!!


Johi
Johi (195.34.---.---)2008-09-11 13:19

i juz nie ma tej promocji


koles ktory opuszcza orange
koles ktory opuszcza orange (83.168.---.---)2008-08-30 16:02

ta "promocja" to zwykla lipa bo jest ileś procednt więcej ale... jeśli się doładuje za ileć co 2 miesiące. to po prostu pieprzony abonament a nie jakaś promocja


Vampir
Vampir (83.5.---.---)2008-07-29 18:05

Nędzna promocja dla tych co rozmawiają mało lu średnio. Jestem w Orange już z 6 lat (karta) i stwierdzić muszę,że nie robi się nic dla ludzi z naprawde długimi stażami w Orange. Mógłby ktoś pomyśleć o nas bo naprawdę stawki jakie obowiązują nie są najatrakcyjniejsze i ja osobiście jestem zawiedziony.