Promocja Orange Music "Jeden Jedyny"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange Music "Jeden Jedyny"

2008-12-05 Promocja Orange Music "Jeden Jedyny"

Użytkownicy Orange Music skorzystać mogą z promocji "Jeden Jedyny", która daje 600 minut lub SMS-ów z wybranym numerem w Orange. Możliwe jest także 600 minut z numerem stacjonarnym.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Aby skorzystać z promocji Orange Music "Jeden Jedyny" należy wysłać SMS-a pod numer 117 o treści AKT XXXXXXXXX, gdzie XXXXXXXXX to wybrany numer Orange lub stacjonarny. Koszt SMS-a to 15 gr. Włączenie usługi zostanie poinformowane SMS-em od operatora.

Usługa jest ważna przez 30 dni od momentu włączenia. Aby korzystać z promocji "Jeden Jedyny" trzeba mieć aktywne konto.

Pakiet "Jeden Jedyny" kosztuje 7 zł miesięcznie.

Promocja obowiązuje od 5 grudnia 2008 roku do odwołania.

Tagi: Jeden Jedyny, Jeden Jedyny Orange , Jeden Jedyny w Orange , Orange, Orange Jeden Jedyny, Orange Music


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
sześć + sześć =

 

malinka
malinka (78.154.---.---)2011-02-17 21:39

seex .


Linkaa99
Linkaa99 (78.154.---.---)2011-02-17 21:37

eeej ja sie tu polapaać nie mogee bo sczerzee to jak zadzwonilam na * 500 to nic nie byylo o tym jeden jedyny . a oze wiecie jak sie sprawdza w jakiej taryfie sie ma telefoonb . ! ? pozdroo xd . ! ; )


janusz
janusz (82.177.---.---)2010-04-22 12:09

kuba996: jesli masz wykupione oba pakiety i wysylasz smsa do osoby, którą masz wybraną jako \'jedną jedyną\' to zabiera Ci z pakietu \'jeden jedyny\'. A jesli chodzi o to, że trzeba czekac 30 dni, jesli sie wydzwoni te 600minut (badz wypisze 600 sms) to bzdura, trzeba tylko zadzwonic pod *500, wylaczyc usluge, a potem znow ja aktywowac :)


stach7u
stach7u (79.185.---.---)2010-04-07 21:23

jak sprawdzic ilosc minut?


kuba996
kuba996 (217.96.---.---)2010-04-01 18:31

witam mam pytanie jeżeli mam wykupiony jeden jedyny a na dodatek pakiet SMS to jak wysyłam SMS do tej wybranej osoby to mi zabiera SMS z którego pakietu pakietu ?


A ;]
A ;] (83.31.---.---)2010-02-13 20:44

mi działa i jestem bardzo zadowolona i działa jezeli inny nr jest w orange pop lub inny ;] jestem bardzo zadowolona z tego


Klaudia
Klaudia (82.160.---.---)2010-02-10 19:50

znalazlam to czego szukalam :) n. ;) dzięki wielkie ;)


n.
n. (95.49.---.---)2009-11-26 20:11

jak już wam się skończą te 600 min to najpierw wyślijcie sms-a na numer 117 REZ XXXXXXXXX żeby ją wyłączyć a wtedy ponownie AKT XXXXXXXXX na 117 aby ją włączyć. zaczekajcie tylko aż przyjdą potwierdzenia. Pozdrawiam N.


agga
agga (83.10.---.---)2009-10-25 18:51

jak wylaczyc usluge jedyn jedyny ??


kruszon
kruszon (80.53.---.---)2009-10-19 16:23

A wieć co do tego zeby znowu właczyc usługe przed upływem 30 dni należy pierwsze ją wyłaczyc pod numerem *500 i tam chyba w promocjach wyłaczyc i na nowo można ja aktywować :) także mozna miec ja nawet 10X w miesiacu :D pozdrawiam :)


MArta
MArta (79.190.---.---)2009-08-05 12:32

JAk mam wysłac tego sms na te 600 min powiedcie mi odp.


KaJtAs
KaJtAs (83.238.---.---)2009-07-04 09:44

Lepszy by byl na same minuty


lidkuś
lidkuś (83.5.---.---)2009-06-04 20:59

jaki jest numre???


lidkuś:)
lidkuś:) (83.5.---.---)2009-06-04 20:59

jak sie sprawdza to usługe jedenjedyny ile sie jeszcze ma minut lub smsów???


Bzyxx
Bzyxx (83.5.---.---)2009-05-25 15:39

Ja wlasnie kupilem starter i nie moge kupic pakietu a nie wiem jak aktywowac zeby mogl ;/


MOLQ
MOLQ (79.184.---.---)2009-05-12 17:08

Lipa straszna, a w Orange powiedzieli mi ze nie ma problemu mozna ladowac ile wlezie hahaha nic nie wiedza smieszni ludzie ;/


as
as (79.163.---.---)2009-04-20 20:53

orange to chuje


Kakamil
Kakamil (79.185.---.---)2009-02-25 23:26

ASIA usluga jeden jedyny nie jest jednorazowa tylko jest problem taki jak wygadasz przed uplywem 30 dni np tak jak ja w tydzien to pozniej musisz czekac az uplynie termin waznosci i od nowa aktywowac czyli po uplywie 30 dni KASIA napewno bedize aktywowana ORANGE to ORANGE jedna wielka rodzina :) POZDR ORANGE I PROSBA DO OPERATOROW ORANGE ZMIENCIE OPCJE ZROBCIE TAK ZEBY NAWET JAK W JEDEN DZIEN WYGADAM 600 minut co jest całkiem mozliwe to zebym znow mógł aktywowac i gadac i gadac PROSBA (bo pozniej żona sie denerwuje że zupa za słona :)) Nie no powaga zrobcie cos z tym pozdrawaim


Kakamil
Kakamil (79.185.---.---)2009-02-25 23:15

Mam pytanie wykupilem pakiet JEDEN JEDYNY i przed upływem czasu wygadałem te 600 minut Teraz znow chcialem aktywowac toprzyszedł mi sms ze "usluga jest juz akrywan do dniaXXX" i co mam czekac az do dniaXXX zeby znow aktywowac ???? Głupota da sie inaczej ???


Kasia
Kasia (89.78.---.---)2009-02-23 14:34

Czy usługa "Jeden jedyny" będzie uaktywniona jeżeli nr który wybiorę będzie w orange pop???


aska
aska (217.96.---.---)2009-02-07 21:04

ta usluga JEDEN JEDYNY jest tylko jedno razowa??