Orange obniża stawki w ofertach na kartę

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Orange obniża stawki w ofertach na kartę

2009-04-23 Orange obniża stawki w ofertach na kartę

Od dziś w ofertach na kartę Orange spadają ceny połączeń do wszystkich sieci. Według nowych stawek minuta rozmowy kosztuje 29 groszy.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Ponadto klienci mogą korzystać z wielu usług i pakietów dodatkowo obniżających ceny połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Obniżka dotyczy wszystkich obecnych i nowych użytkowników ofert Orange POP i Nowe Orange Go, nowe stawki otrzymują oni automatycznie.

Aby korzystać z niższych stawek klienci Orange nie muszą zamawiać żadnych dodatkowych planów taryfowych czy pakietów, nie muszą także wysyłać SMS-ów, aktywować specjalnych usług lub kupować kolejnych starterów. W odróżnieniu od klientów innych operatorów, nowe stawki dostają automatycznie, bez wysiłku i dodatkowych warunków.

Takie same zasady dotyczą również nowych klientów, wystarczy że kupią dowolny starter Orange POP lub Nowe Orange Go dostępny na rynku.

Orange POP

Połączenia są rozliczane według jednej płaskiej stawki do wszystkich sieci - 29 groszy za minutę. SMS-y i MMS-y pozostają w dotychczasowej cenie - 20 groszy.

Ponadto użytkownicy mają do wyboru popularne pakiety i usługi obniżające koszty rozmów, SMS-ów i MMS-ów, mogą z nich korzystać także po zużyciu środków z doładowania.

Cena minuty połączenia do wszystkich sieci z wyjątkiem Play i Polsatu Cyfrowego 29 gr
Cena za SMS i MMS do wszystkich sieci z wyjątkiem Play i Polsatu Cyfrowego 20 gr

Nowe Orange Go

Stawka 29 groszy za minutę do wszystkich sieci obowiązuje również w jedynej na rynku taryfie malejącej Nowe Orange Go. Jest dostępna przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą minimum 50 zł.

Użytkownicy oferty nadal mogą korzystać z usług, dzięki którym rozmawiają za darmo z wybranym numerem a w weekendy ze wszystkimi w Orange i z numerami stacjonarnymi. Już wkrótce w zamian za regularne doładowania konta będą także dostawać darmowe minuty na połączenia do wszystkich sieci. To pierwsza tego typu oferta w Orange.

Wartość doładowania

5 zł

25 zł

50 zł

100 zł

Cena za minutę połączenia 

do wszystkich sieci  

59 gr

49 gr

29 gr

do Orange

59 gr

39 gr

29 gr

20 gr

Cena za SMS do

do wszystkich sieci

18 gr

do Orange

18 gr

10 gr

5 gr

1 gr

Cena za MMS

do wszystkich sieci

30 gr

do Orange

30 gr

20 gr

10 gr

2 gr

Bezpłatne połączenia za doładowanie w usługach

Pogadaj sobie

-

14 dni

30 dni

60 dni

Wolny Weekend

-

2 godz.

6 godz.

12 godz.

Darmowe minuty do wszystkich sieci (wkrótce)

Minuty Non Stop

-

30 minut

60 minut

120 minut

Ceny połączeń z Play i Polsat Cyfrowy pozostają niezmienione i wynoszą 75 groszy za minutę do Play oraz 65 groszy za minutę w Orange POP i 60 groszy za minutę w Nowym Orange Go do Polsatu Cyfrowego.

Nie ulegają zmianie warunki oferty Orange Music. Jej nowa odsłona zostanie zaprezentowana latem tego roku.

Tagi: MMS, Nowe Orange Go, Orange, Orange POP, SMS


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + osiem =

 

Maksymilian
Maksymilian (217.113.---.---)2011-05-08 22:03

Nie mogę znaleźć cennika do POP na kartę. Kiedyś był dostępny w internecie. Dziś nawet Wasi przedstawiciele nie potrafią mi odpowiedzieć dlaczego karta za 100 PLN, która kiedyś była na 180 dni, dziś jest na około 140 dni. Czy to Wasza premedytacja. Karta za 50 PLN jest ważna na 90 dni. Dwie karty kupowane po kolei dają 180 dni. Co z tymi około 40 dniami. Gdzie jest Wasz cennik. Czy mogę mówić, że "zrobiliście mnie w POPA" Nie wstyd Wam. Te ceny były dla mnie zachętą do przejścia do Was od innego operatora. Oj chyba jednak zrobiliście mnie w POPA.