Promocja Orange One "Zegar Stop"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange One "Zegar Stop"

2010-10-27 Promocja Orange One "Zegar Stop"

Użytkownicy oferty Orange One mają do dyspozycji pakiet 30 minut na połączenia głosowe do sieci Orange w zamian za wykonanie w ciągu jednego dnia połączeń wychodzących na kwotę co najmniej 1zł opłacanych z konta głównego.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Promocję można włączyć poprzez:

  • wysłanie SMS-a z numeru abonenckiego, dla którego promocja ma zostać włączona o treści ZEGAR pod numer 677 (opłata jak za SMS do Orange),
  • wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu się do Orange on-line,
  • wybór odpowiedniej opcji po wpisaniu na klawiaturze telefonu *100*# i potwierdzeniu przyciskiem połączenia (zieloną słuchawką),
  • kontakt z Orange Biurem Obsługi Klienta pod numerem *100 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym abonenta cennikiem usług).
Włączenie promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin. Potwierdzeniem włączenia promocji jest SMS zwrotny.

W ramach promocji każdego dnia okresu promocyjnego abonent, którego suma opłat za wychodzące połączenia głosowe (z zastrzeżeniem następnego zdania) wyniesie co najmniej 1 zł otrzyma pakiet 30 minut na połączenia głosowe do sieci Orange do wykorzystania w tym samym dniu kalendarzowym w którym abonent otrzymał niniejszy pakiet. Połączenia, o których mowa w zdaniu poprzedzającym muszą być opłacane z konta głównego, a do ich sumy nie wlicza się połączeń: międzynarodowych, z numerami skróconymi i specjalnymi określonymi w cenniku usług taryfy Orange One oraz połączeń realizowanych w ramach usługi Rozmowa na koszt Odbiorcy.

Włączenie pakietu nastąpi najpóźniej w ciągu 60 minut od zakończenia połączenia głosowego, które doprowadziło do osiągnięcia sumy połączeń. O włączeniu pakietu abonent zostanie poinformowany SMS-em.

W przypadku, gdy abonent nie wykorzysta pakietu w danym dniu kalendarzowym (do godziny 23:59), minuty dostępne w ramach pakietu bezzwrotnie przepadają. Minuty dostępne w ramach pakietu wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań oraz innych usług i promocji.

W każdej chwili abonent ma możliwość sprawdzenia ważności okresu promocyjnego oraz ilości minut dostępnych w ramach pakietu wysyłając SMS o treści ILE na numer 677 (opłata jak za SMS do Orange zgodnie z obowiązującym abonenta cennikiem usług).

Promocja aktywowana jest na okres 30 dni począwszy od momentu jej włączenia.

Promocja Orange One "Zegar Stop" trwa od 27 października 2010 roku do odwołania.

Tagi: darmowe rozmowy darmowe minuty, Orange, Orange One, orange.pl , www.orange.pl, Zegar Stop


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
jeden + trzy =