Orange podpisał umowę z czwartym wirtualnym operatorem

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Orange podpisał umowę z czwartym wirtualnym operatorem

2007-12-03 Orange podpisał umowę z czwartym wirtualnym operatorem

PTK Centertel, operator sieci Orange podpisał umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO) z ASTER.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dla PTK Centertel, operatora sieci Orange, jest to już czwarta umowa o świadczenie usług wirtualnego operatora. Wcześniej PTK Centertel podpisał umowę MVNO z:

  • Avon Cosmetics sp. z o.o. (22 grudnia 2006 r.) - myAVON,
  • giełdową spółką MNI S.A. (31 maja 2007 r.),
  • Wirtualną Polską (4 lipca 2007 r.) - WPmobi.

"O wyborze PTK Centertel zdecydowały przede wszystkim czynniki biznesowe, a także możliwość zrealizowania planowanych przez nas rozwiązań. Telefonia komórkowa stanowi naturalne dopełnienie portfolio naszych produktów: telewizji kablowej, internetu i telefonii stacjonarnej. Wraz ze wzrostem mobilności i zapotrzebowania naszych klientów na coraz bardziej zaawansowane środki komunikacji konieczne stało się zaoferowanie im usługi mobilnej." - powiedział Janusz Arciszewski, Prezes Zarządu ASTER.

ASTER nie zamierza walczyć ze wszystkimi graczami na rynku komórkowym, ale chce skoncentrować się na swoich aktualnych i przyszłych abonentach.

Aktualnie trwają przygotowania do uruchomienia pilotażu usługi, który obejmie wąską grupę użytkowników.

ASTER chce mieć w swojej ofercie zarówno telefonię komórkową w modelu prepaid (na kartę, bez abonamentu) jak i w modelu abonamentowym.

Start sprzedaży planowany jest na wiosnę 2008 roku.

ASTER jest dostawcą telewizji, Internetu i telefonu. Firma działa na rynku telekomunikacyjnym od początku lat 90-tych w trzech polskich miastach (Warszawa, Kraków, Zielona Góra) i ich okolicach.

Tagi: ASTER, Avon, Janusz Arciszewski, Kraków, MNI, MVNO, myAVON, myAVON pl, Orange, orange.pl , Warszawa, Wirtualna Polska, WP, WP mobi, wp.pl, WPmobi, wpmobi.pl, www.myavon.pl, www.orange.pl, www.wp.pl, www.wpmobi.pl , Zielona Góra


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + dziewięć =