Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie"

2010-11-18 Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie"

Użytkownicy Orange POP mają teraz możliwość wykorzystania pakietu 1 000 minut na połączenia w sieci Orange. Koszt pakietu to 10 zł.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Aby zlecić aktywację pakietu należy:

  • wysłać SMS o treści MINUTY lub Pakiet lub 1000 pod nr 909 (wówczas koszt włączenia usługi wynosi 10 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym, z którego korzysta abonent),
  • wpisze na klawiaturze telefonu krótki kod *101*25# i potwierdzi przyciskiem połączenia (koszt włączenia usługi wynosi 10 zł z VAT);
  • zadzwoni pod numer *100 (opłata zgodna z obowiązującym abonenta cennikiem) - Orange Biuro Obsługi Klienta (koszt włączenia usługi wynosi 10 zł z VAT).

Aktywacja usługi tj. przyznanie pakietu minut nastąpi najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu zlecenia aktywacji. O przyznaniu pakietu abonent zostanie poinformowany SMS-em.

Pakiet 1000 minut ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji usługi.

W przypadku gdy abonent nie wykorzysta wszystkich minut dostępnych w ramach usługi, takie minuty przepadają i nie podlegają zwrotowi. Abonent ma możliwość wielokrotnego włączania usługi.

Minuty dostępne w ramach pakietu wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed minutami dostępnymi w ramach pakietu POPGadane, MultiPOP, usługi POPZona, Wygadany Pakiet, środkami z konta promocyjnego oraz konta głównego, a po minutach dostępnych w ramach: usługi Urodziny, promocji Szczęśliwa Godzina, usług Nakręcone Minuty i Nakręcone Minuty ? usługa cykliczna, POPMinuty. Pakiet 1000 minut na zawołanie nie łączy się z usługą Ty i 3.

W celu sprawdzenia dostępnych minut w ramach pakietu abonent powinien:

  • wysłać SMS o treści ILE pod numer 909 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem w ofercie abonenta)
  • wybrać odpowiednią opcje po zalogowaniu do Orange On-line.

W każdej chwili abonent ma możliwość wyłączenia usługi wysyłając SMS-a o treści NIE na 909 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem w ofercie abonenta). Potwierdzeniem wyłączenia usługi jest SMS zwrotny.

Promocja Orange POP "Pakiet 1000 minut na zawołanie" trwa od 18 listopada 2010 roku do odwołania.

Tagi: Orange, orange.pl , Orange POP, tanie rozmawianie, tanie rozmowy, www.orange.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
cztery + osiem =