Orange Warsaw Festival ma własną mobilną aplikację

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Orange Warsaw Festival ma własną mobilną aplikację

2014-05-19 Orange Warsaw Festival ma własną mobilną aplikację

Sieć komórkowa Orange przygotowała dedykowaną mobilną aplikację dla uczestników tegorocznego Orange Warsaw Festival.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Mobilna aplikacja na systemy Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone oprócz szczegółowych informacji o koncertach i artystach oraz wskazówek, jak poruszać się po terenie festiwalu, pozwala też dzielić się wrażeniami z koncertów na portalach społecznościowych, czy odnaleźć przyjaciół, którzy również bawią się na OWF.

Za pomocą aplikacji można kupić bilet na festiwal, a dla dociekliwych przygotowano nawet funkcję pomiaru natężenia dźwięku podczas koncertów.

Instalując na swoim smartfonie aplikację uczestnicy festiwalu będą zawsze mieć pod ręką informacja o koncertach z rozkładem godzinowym i wskazaniem sceny, na której zagrają poszczególni artyści. Podstawowe informacje o gwiazdach festiwalu ze zdjęciami zostały uzupełnione o teledyski. Aplikacja umożliwia również podgląd mapy całego wydarzenia i terenu festiwalu. Ważną funkcją jest możliwość oznaczenia przez uczestnika własnej lokalizacji na mapie (przypięcie pinu), udostępnienie tej informacji i sprawdzenie lokalizacji innych osób. Można w ten sposób odnaleźć się na dużym obszarze festiwalu i zaplanować spotkanie ze znajomymi.

Już siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2014 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach Orange Stage i Warsaw Stage.

Tagi: apka, apki, aplikacja, aplikacje, Grupa Orange, gwiazda, gwiazdy, informacje muzyczne, koncert, koncert muzyczny, koncerty, koncerty muzyczne, mobilne programy, mobilny program, multimedialne przewodniki, multimedialny przewodnik, muzyka, nowości muzyczne, Orange, orange.pl , Orange Warsaw Festival, Orange Warsaw Festiwal 2014, OWF, program, programy, przewodnik, przewodniki, Stadion Narodowy, teledysk, teledyski, Warsaw Stage, wiadomości muzyczne, www.orange.pl, zespół muzyczny, zespoły muzyczne


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + siedem =