Piłkarski Samsung dla fanów Ebiego Smolarka

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Piłkarski Samsung dla fanów Ebiego Smolarka

2008-05-07 Piłkarski Samsung dla fanów Ebiego Smolarka

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2008 i współpracy z Ebim Smolarkiem, Samsung przygotował limitowaną serię telefonu Samsung J700, którego twarzą jest czołowy strzelec reprezentacji Polski.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Ta wyjątkowa edycja zawierać będzie pełen "piłkarski pakiet" - dzwonki, gry java i tapety związane z piłką nożną i Ebim. Prawdziwą gratką dla fanów futbolu będzie specjalna dedykacja Smolarka oraz wygrawerowany na obudowie telefonu autograf. Tysiąc sztuk piłkarskiej edycji telefonu Samsung J700 trafi na rynek w połowie maja 2008 roku.

Samsung J700 to nowoczesny i prosty w obsłudze slider o wymiarach 99,5 x 48 x 14,8 mm, który wyposażono w aparat fotograficzny 1,3 Mpix z 4-krotnym zoomem cyfrowym, kamerę wideo i radiem FM.

Z Samsung J700 nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swojego telefonu. Tylko w telefonach Samsung dostępna jest funkcja Mobile Tracker ułatwiająca zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu oraz funkcja wiadomości alarmowych, dzięki której w sytuacjach awaryjnych, telefon wysyła wiadomość SMS do wcześniej określonego odbiorcy.

Detaliczna cena sugerowana edycji piłkarskiej to 599 zł.

Z okazji EURO 2008 Samsung przygotował również wyjątkową edycję zestawów słuchawkowych Bluetooth ze wygrawerowanym autografem Ebiego Smolarka. Zestawy dostępne będą w sprzedaży także pod koniec maja 2008 roku.

Tagi: aparat fotograficzny, Ebi Smolarek, EURO 2008, Euzebiusz Smolarek, futbol, gry, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Mobile Tracker, piłka nożna, radio FM, reprezentacja polski, Samsung, Samsung J700, sport, tapety


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + zero =