Plus mocno na Facebooku

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Plus mocno na Facebooku

2014-02-03 Plus mocno na Facebooku

W rocznym raporcie dotyczącym aktywności marek na Facebooku, Plus okazał się bezkonkrencyjny w kategorii Telekomunikacja.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Fanpage Trends 2013 to raport przygotowany przez firmę badawczą Sotrender podsumowujący aktywności marek na Facebooku w minionym roku. Przy jego tworzeniu brane są pod uwagę wskaźniki ilościowe, jak liczba fanów, a także wskaźniki jakościowe typu zaangażowanie fanów, interaktywność, people talking about (PTAT). Właśnie we wskaźnikach jakościowych Plus nie dał szans konkurencji i w każdym z tych rankingów zajął pierwsze miejsce.

"Od początku swej aktywności w mediach społecznościowych Plus przywiązuje dużą wagę by stanowiły one ważne ogniowo w obsłudze i pomocy klientom. Fanpage operatora na Facebooku jest najlepszym w Polsce pod względem odsetka odpowiedzi na posty fanów i odpowiedź znajduje tu aż 95% zapytań." - przeczytać można na stronie operatora.

Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.

Tagi: aktywność, faceADDICTED, Facebook, Facebook.com, fanpage, Fanpage Trends, Fanpage Trends 2013, marka, marki, Plus, Plus GSM, plus.pl, portal społecznościowy, portale społecznościowe, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, social media, Sotrender, społeczność, www.Facebook.com, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + cztery =