Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę

2014-01-30 Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę

Plus uruchomił na Facebooku systemem spersonalizowanego dopasowywania oferty.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Łączy on To psychotest, konkurs, w którym można wygrać tablet Prestigio MultiPad 7.0 oraz mechanizm rekomendacji i wsparcia sprzedaży.

Specjalna aplikacja stworzona na profilu Plusa na Facebooku ma pomóc klientom sieci w prosty i przystępny sposób dobrać ofertę, która najlepiej do nich pasuje i oddaje charakter użytkowania telefonu.

Po wejściu do aplikacji należy rozwiązać krótki quiz dotyczący sposobów spędzania wolnego czasu. Wynikiem quizu jest najlepiej pasująca oferta do udzielonych odpowiedzi. Jeżeli klient zostawi swój numer telefonu, to o szczegółach zostanie poinformowany telefonicznie przez konsultanta Plusa, a w nagrodę otrzymuje kody na 15 utworów z Muzodajni.

Wśród osób, które dodatkowo odpowiedzą pisemnie na proste pytanie otwarte, raz w miesiącu wybierana jest osoba, która otrzymuje specjalną nagrodę w postaci tabletu Prestigio MultiPad 7.0. Zwycięzca tego konkursu wybierany jest na podstawie takich kryteriów, jak oryginalność, kreatywność i poprawność językowa.

"Chcieliśmy ułatwić naszym fanom podjęcie decyzji, a także zwrócić uwagę na konkretne oferty, które najbardziej do nich pasują. Przykłaodowo - młodemu, otwartemu człowiekowi, który w smartfonie korzysta przede wszystkim z internetu, a wolny czas lubi spędzać na imprezach z przyjaciółmi, polecimy raczej nowoczesny smartfon z pakietem facebookowym, niż smartfon z zestawem telewizyjnym i darmowymi rozmowami z wybranym numerem. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkał się z tak dużym odzewem i już w ciągu pierwszego miesiąca działania aplikacji skorzystało z niej pięć tysięcy aktywnych użytkowników Facebooka." ? powiedziała Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Plusie.

Aplikacja została stworzona we współpracy z agencją faceADDICTED, która odpowiada za obsługę Plusa w mediach społecznościowych.

Tagi: aplikacja, aplikacja na Facebooku, aplikacje, aplikacje na Facebooku, faceADDICTED, Facebook, Katarzyna Kryda, konkurs, konkursy, kreator ofert, kreatorzy ofert, Plus, Plus GSM, plus.pl, portal społecznościowy, portale społecznościowe, psychotest, psychotesty, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, social, social media, społeczność, sprzedaż, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + sześć =