Plus z ludzką twarzą?

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Plus z ludzką twarzą?

2009-01-10 Plus z ludzką twarzą?

Plus stara się pokazać, że jednak ma ludzką twarz. Pan Waldemar, mieszkaniec Bydgoszczy wyjechał z kraju mając na koncie telefonu 17 złotych na karcie Simplus.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Po przyjeździe z kraju, dwa miesiące później, uzupełnił konto o 30 złotych. Jak się okazało, zamiast 47 zł jakie powinny znajdować się jako środki do wykorzystania, było ich tylko 30. Co się stało z siedemnastoma złotymi?

Pan Waldemar zgłosił sprawę do lokalnej siedziby Plus ponieważ był pewien, że pieniądze jakie miał, gdy wyjeżdżał z kraju powinny zostać doliczone do kwoty nowego uzupełnienia. Jak się okazało, wcale tak nie jest. Jeśli minie termin ważności wykonywania połączeń operator ma prawo "zabrać" sobie pieniądze znajdujące się na koncie. Jednak jeśli od terminu utraty ważności upłynie mniej niż 7 dni, a karta zostanie doładowana w tym czasie, środki znajdujące się na niej mogą do jej właściciela wrócić.

Ufff.... Pan Waldemar miał szczęście, ponieważ sieć Plus postanowiła pójść mu na rękę i oddała mu te 17 złotych. Jednak jak zaznacza rzecznik sieci Plus, jest to raczej jednorazowa sytuacja i nie ma co liczyć na jej powtórkę w przyszłości.

Nam wydaje się, że regulamin ten jest nieco zbyt pokręcony i mało sprecyzowany. Może i Wam zdarzył się taki przypadek? Jeśli tak, napiszcie do Nas, razem spróbujemy odzyskać Wasze pieniądze!

Tagi: Bydgoszcz, doładowania, doładowanie, Plus, Simplus, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + osiem =