Po wRodzinie czas na... W naszej Rodzinie

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Po wRodzinie czas na... W naszej Rodzinie

2011-12-05 Po wRodzinie czas na... W naszej Rodzinie

Tadeusz Rydzyk nie daje za wygraną. Po niepowodzeniu telefonii wRodzinie zakłada on kolejną pod marką W naszej Rodzinie.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nowa telefonia została ogłoszona podczas uroczystości 20-lecia założenia Radia Maryja, które odbywały sie w Toruniu. Telefonia skierowana jest m.in. do słuchaczy rozgłośni Radio Maryja.

"Powinniśmy się komunikować. Dlaczego inni mogą to robić, a katolikom stwarza się trudności w tym zakresie? Telefon jest przecież jednym z takich środków wzajemnego komunikowania. Dzięki temu mogę się skontaktować nie tylko z drugą osobą, ale sprawdzić, co jest w internecie. Można też posłuchać radia. Telefon to bardzo mały instrument, ale wiele można nim zdziałać. To jest przyszłość." - powiedział Tadeusz Rydzyk.

Telefonia komórkowa W naszej Rodzinie powstała na mocy porozumienia fundacji Lux Veritatis ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi (SKOK).

"Rozpoczynamy jako prepaid, ale w przyszłości dla chętnych zaproponujemy również abonament." - powiedział Jan Król z fundacji Lux Veritatis.

Wcześniej w przypadku wRodzinie fundacja Lux Veritatis i operator komórkowy CenterNet po starcie oferty nie zmuszone były rozstać się w zakresie współpracy. Strony obrzucały się wzajemnie oskarżeniami co do wypełnienia umowy. Zdaniem strony kościelnej CenterNet nie wywiązał się z dostarczeniem ustalonych usług jak mobilny Internet, roaming dla połączeń międzynarodowych, poczta głosowa, MMS, SMS Premium. CenterNet odbijał zaś piłeczkę i mówił, że to nie oni ale fundacja i powiązane z nią podmioty nie wywiązały się z umowy. Problemy były z organizacją call center, budową sieci dystrybucji czy marchendisingiem. Po roku wspólnego działania strony rozwiązały współpracę. Telefonia wRodzinie działa nadal jednak nie współpracuje już z Rydzykiem.

Tagi: CenterNET, centernet.com.pl, CenterNet.pl, Fundacja Lux Veritatis, Jan Król, katolicy, katolik, KK, Kościół, Kościół Katolicki, kościoły, Lux Veritatis, MVNO, ojciec Rydzyk, radia, radio, Radio Maryja, redemptoryści, Rodzina Radia Maryja, Rydzyk, stacja radiowa, stacje radiowe, Tadeusz Rydzyk, Toruń, TV Trwam, W naszej Rodzinie, W rodzinie, wRodzinie, wRodzinie.com.pl, wRodzinie.pl, www.centernet.com.pl, www.CenterNet.pl, www.wRodzinie.com.pl, www.wRodzinie.pl, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + jeden =