Poczta Polska będzie sprzedawać wRodzinie

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Poczta Polska będzie sprzedawać wRodzinie

2009-12-17 Poczta Polska będzie sprzedawać wRodzinie

Wirtualny operator komórkowy wRodzinie wchodzi do urzędów Poczty Polskiej. W placówkach pocztowych do końca 2009 roku nabyć będzie można startery i doładowania sieci wRodzinie.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Zaczęliśmy od placówek związanych z Fundacją Lux Veritatis, dziś marka dostępna jest w kilku tysiącach miejsc w całym kraju. Placówki pocztowe są kolejnym krokiem w budowaniu marki pamiętającej o wszystkich członkach rodziny." – powiedział Grzegorz Tomczyk, wiceprezes zarządu CenterNet.

"Poczta Polska to bardzo dobre miejsce dla naszej marki. Placówki Poczty Polskiej od wielu lat, kojarzone są z produktami telekomunikacyjnymi, a Poczta Polska to rzetelny partner w sprzedaży tych produktów." - dodał Tomczyk.

"Od kilku tygodni abonenci wRodzinie mogą rozmawiać taniej, bo za jedyne 19 groszy za minutę w sieci i na numery stacjonarne i za 27 groszy na komórki (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu). Karta wRodzinie ważna jest przez 12 miesięcy. Już dziś możemy zapowiedzieć, że przygotowujemy kolejne działania, które będą wzmacniały tą markę i pozwalały wywiązywać się z obietnic danych naszym klientom." – powiedział Arkadiusz Sugier, prezes zarządu CenterNet.

Tagi: Arkadiusz Sugier, CenterNET, centernet.com.pl, CenterNet.pl, doładowania, doładowanie, Fundacja Lux Veritatis, Grzegorz Tomczyk, karta, karta SIM, karty SIM, Lux Veritatis, MVNO, operator pocztowy, operatorzy pocztowi, poczta, Poczta Polska, poczta-polska.pl, poczty, Radio Maryja, urząd pocztowy, urzędy pocztowe, usługa pocztowa, usługi pocztowe, W rodzinie, wRodzinie, wRodzinie.pl, www.centernet.com.pl, www.CenterNet.pl, www.poczta-polska.pl, www.wRodzinie.com.pl, www.wRodzinie.pl, zasilenia, zasilenie, zestaw startowy, zestawy startowe


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + sześć =