Promocja Orange "Prezenty za doładowania"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange "Prezenty za doładowania"

2009-11-16 Promocja Orange "Prezenty za doładowania"

Orange umożliwił korzystającym z ofert na kartę i mix uzyskanie dodatkowych prezentów przyznawanych za doładowanie konta.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Aby skorzystać z promocji, użytkownik powinien zarejestrować się wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018. W odpowiedzi otrzyma się SMS-a zwrotnego z potwierdzeniem.

Użytkownik otrzymuje prezenty za doładowania o rodzaju, wartości i ważności zgodnej z poniższą tabelą:
Wartość doładowania Prezent Ważność prezentu
5 zł 50 SMS-ów wymiennych na 50 MMS-ów do Orange 15 dni
10 zł 100 SMS-ów wymiennych 100 MMS-ów do Orange 15 dni
25 zł 30 minut do Orange 31 dni
40 zł 60 minut do Orange 31 dni
50 zł 90 minut do Orange 31 dni
100 + 10 zł 120 minut do wszystkich sieci 31 dni
200 + 30 zł 260 minut do wszystkich sieci 31 dni

Prezent na konto zostanie przyznany automatycznie w ciągu 24h od momentu doładowania konta. O przyznaniu prezentu użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.

Środki uzyskane w ramach prezentu będą wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami z doładowań podstawowych zasilających konto główne.

Z promocji można skorzystać wielokrotnie w okresie jej obowiązywania. Łaczna wartość doładowan, za które dany użytkownik może otrzymać prezent w ramach promocji wynosi 500 zł. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić dostępny limit premiowanych doładowan w promocji wysyłajac SMS-a o treści LIMIT pod numer 8018 (koszt SMS-a to 20 gr).

W przypadku wielokrotnych doładowań w ramach promocji prezenty tego samego rodzaju kumulują się na koncie klienta. Pakiety otrzymane w ramach prezentu (odpowiednio SMS-y/MMS-y do Orange, minuty do Orange, minuty do wszystkich sieci) zostaną odpowiednio powiększone, a termin ich ważności zostanie odpowiednio przedłużony od momentu przyznania prezentu.

W każdej chwili użytkownik ma możliwość sprawdzenia ilości dostępnych środków w ramach prezentu na jeden ze sposobów:

  • wysyłajac SMS-a o tresci ILE MINUT pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr) aby sprawdzić stan prezentów minutowych,
  • wysyłając SMS-a o treści ILE SMS pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr) aby sprawdzić stan prezentów SMS/MMS.

Promocja Orange "Prezenty za doładowania" trwa od 16 listopada 2009 roku do 4 stycznia 2010 roku.

Tagi: doładowania, doładowanie, Nowe Orange Go, Orange, Orange Music, orange.pl , Orange POP, Święta, www.orange.pl, zasilenia, zasilenie


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + zero =

 

~daro
~daro (80.50.---.---)2011-12-28 20:40

do kiedy ważna jest ta promocja w tym roku?


Waldi z Mielca
Waldi z Mielca (84.10.---.---)2011-12-18 22:49

wiekszosc z was to idioci, wysyłasz sms o tresci prezent PRZED DOŁADOWANIEM a dopiero potem doładowujesz konto. Pozniej orange odpisuje Ci ze ma dla Ciebie prezent minuty lub smsy i co ma z nimi zrobić więc TY wówczas decydujesz odpowiadając na tego smsa wpisujesz JA lub numer przyjaciela z orange a nie jakies dopiski z minutami. JA lub numer przyjaciela i wysyłasz na 8018. Do kolegi co nie wie jak wymienic smsy na mmsy (człowieku od lat tak jest ze za twojego mmsa pobierze Ci np. 4 smsy czy to z promocji o ktorej mowa czy obojetnie jakiej taryfy czy tez sieci. Pozdrawiam tych co umieją czytać.


marta
marta (82.160.---.---)2011-12-14 14:55

ile czsu moze minac zanim przysla esa o tym prezencie??????


klaudiaaaaaaaaaaaaa
klaudiaaaaaaaaaaaaa (88.135.---.---)2011-12-12 08:48

piszesz sms o tresci :prezent: na 8018 . i potem poladowywujesz. zgodnie z tabela wyzej z kazdym doladowaniem dostajesz inny prezent. jezeli chcesz go przekazac koledze. piszesz sms np. " (numer przyjaciela) 125sms .. i tyle :)


Daiana
Daiana (79.163.---.---)2011-12-02 13:20

DOŁADOWAŁAM SIĘ ZA DWADZIEŚCIA PIĘĆ ZŁ. I CHCĘ PRZEKAZAĆ PRZEKAZAĆ MINUTY KOLEDZE, PISZĘ NR. TEL.40.MIN I PRZYCHODZI MI INFORMACJA ŻE ŹLE WPISANE, OSZUSTWO CZY NAPRAWDĘ ŹLE COŚ ?? BARDZO PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWĄ ODPOWIEDŹ.HEJ


agusia-g_r-y_f_i_c_e
agusia-g_r-y_f_i_c_e (83.21.---.---)2011-01-18 17:34

a ja dostałam i wcale nie jest to żadne oszustwo!najpierw trzeba było wysłać sms o treści prezent na numer8018 i wtedy załadowoać konto i wszystko grało


endrju
endrju (77.253.---.---)2010-12-31 15:15

w przypadku gdy \\\"przyjaciel\\\" nie ma kasy na koncie to moze bez przeszkod korzystac z promocji???


Paweł
Paweł (83.22.---.---)2010-12-24 13:45

To właśnie jakiś wałek też zrobiłem tak wszystko i zero PREZENTU!!! Oszyści!!!


betina
betina (84.10.---.---)2010-12-20 17:56

a kumpela sobie doładowała konto i poxniej m iwysłała według wskazówek i niestety nic nie dostałam . . .


Margaret
Margaret (82.145.---.---)2010-12-18 16:12

Jak wymienić smsy na mmsy?


szeluś
szeluś (83.28.---.---)2010-12-09 15:42

wartosci sms i min powyzej są bledne 25zl to 40min dla siebie lub 80 dla kolegi


szeluś
szeluś (83.28.---.---)2010-12-09 15:39

najpierw nalezy wyslac sms na nr8018o trzesci prezent nastepnie doladowac konto potem na nr 8018 wpisac ja i ile min lub sms lub dla kolegi wpisac w tresci nr tel osoby i ta sama liczbe minut :)


pysia
pysia (80.50.---.---)2010-12-04 11:06

Jak przekazać prezenty minuty za doładowanie przyjacielowi ?


Barbara
Barbara (178.42.---.---)2010-12-01 12:44

Świetna Promocja:) Chętnie polecam ją rodzinie i znajomym, -ORANGE zawsze daje prezenty na święta i urodziny!!!


WoknieBrataKrata
WoknieBrataKrata (213.227.---.---)2009-12-31 17:13

Ale oni mają nas w dupie, tak jak państwo, i całe społeczeństwo.Licz tylko na Siebie.


Mario
Mario (91.94.---.---)2009-12-29 12:11

Jak wymienić SMS/MMS?!


edi
edi (62.152.---.---)2009-12-18 17:39

ja otrzymalam prezent wie poleam ;) i wesolych Swiat ;)))


ORANGEdno
ORANGEdno (195.13.---.---)2009-11-30 22:42

Uwazacie bo jest kilka doladowan z ktorego \"prezent\" nie przysluguje. Doladowalem siostrze 50zl z \"telefonu z rachunkiem\" i prezentu nie dostala. Po wczytaniu sie w warunki promocji okazuje sie ze pkt.5 wyklucza prezent z tego doladowania. Oczywiscie na stronie jest napisane cyt. \"doladuj telefon jak dotychczas\", zas promocja nie dotyczy doladowan z limitowanej serii 35zł+60min. Czyli naciaganie klientow. OSZUSCI, OSZUSCI i jeszcze raz OSZUSCI.


proton
proton (83.5.---.---)2009-11-24 09:49

Monika w czym był problem? przecież instrukcja jest prosta, jeden sms i siup. Może niecierpliwa byłaś, bo czasem trzeba chwilę poczekać aż aktywują bonus :)


Monika
Monika (83.30.---.---)2009-11-23 17:55

Ok, już wszystko wiem ;)


Monika
Monika (83.30.---.---)2009-11-23 17:48

Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją, niestety nie otrzymałam żadnego bonusu. Co mam zrobić chcąc doładować inny telefon? Jak wybiera się opcje dodatkowych minut lub smsów?


proton
proton (83.24.---.---)2009-11-23 13:30

to promocja świąteczna więc nie wymagajmy cudów, zawsze można skorzystać z doładowania kilka razy w czasie promocji i za każdym razem dostaje się doładowanie


andru
andru (88.156.---.---)2009-11-22 16:18

uważam,że termin ważności prezentu powinien być jak długość terminu za doładowanie


proton
proton (83.24.---.---)2009-11-19 13:25

No i co konkretnego nareszcie dali, jeszcze żeby można było to uruchamiać przez populacje tak jak inne pakiety czy bonusy to by była bajka.