Promocja Heyah w taryfie Dniówka "Rok Internetu za darmo"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Heyah w taryfie Dniówka "Rok Internetu za darmo"

2014-02-28 Promocja Heyah w taryfie Dniówka "Rok Internetu za darmo"

W ramach oferty Rok Internetu za darmo klienci sieci z Heyah otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Po wykorzystaniu przyznanego limitu nastąpi spowolnienie transmisji danych, ale nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata. Transmisja nie będzie wyższa wówczas niż 16 kb/s.

Transmisja danych naliczana jest za każde rozpoczęte 100 kB, łącznie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB=1024 B. Po zakończeniu sesji dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej 100 kB.

Z oferty można skorzystać kupując specjalny starter z promocją "Rok Internetu za darmo!" lub będąc już w Heyah aktywując usługę "Rok Internetu za darmo" w taryfie Dniówka.

Użytkownicy taryfy Dniówka mogą aktywować usługę wybierając kod *100*74# lub poprzez MiBOA (mobilna stronę www.miboa.pl albo aplikację dostępną w Google Play oraz iStore).

Opłata za aktywację oferty wynosi

  • 0 zł, jeśli jest to pierwsza aktywacja oferty na koncie użytkownika,
  • 3 zł za każdą następną aktywację oferty na koncie użytkownika.

Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia aktywacji i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Użytkownik może dezaktywować ofertę wybierając ekspresowy kod *100*74*2#.

Użytkownik może sprawdzić status oferty wysyłając ekspresowy kod *100*74*1#.

Oferta promocyjna w taryfie Dniówka "Rok Internetu za darmo" obowiązuje od dnia 28 lutego 2014 roku do wycofania oferty.

Tagi: bezprzewodowy Internet, dostęp do Internetu, łącza internetowe, łącze internetowe, mobilny Internet, transfer danych


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + cztery =