Promocja Orange One "Pakiet do wszystkich"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange One "Pakiet do wszystkich"

2011-01-18 Promocja Orange One "Pakiet do wszystkich"

Dzięki nowej promocji w Orange One można wysyłać SMS-y po 10 gr za wiadomość do znajomych ze wszystkich sieci - bez wyjątków.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Liczba SMS-ów Koszt SMS-a Opłata za pakiet Ważność pakietu
100 10 gr 10 zł 10 dni

Aby włączyć pakiet należy wysłać SMS-a z numeru abonenckiego, dla którego usługa ma zostać włączona o treści SMS pod numer 899. Koszt włączenia usługi wynosi 10 zł z VAT + koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym.

Pakiet można także włączyć wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *101*66# i potwierdzając przyciskiem połączenia (koszt włączenia usługi wynosi 10 zł z VAT).

Włączenie usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia usługi. Potwierdzeniem włączenia usługi jest SMS zwrotny.

SMS-y dostępne w ramach Usługi można wysyłać do wszystkich sieci oraz na wszystkie numery z tym zastrzeżeniem, że nie można ich wysyłać:

  • na numery specjalne określone w cenniku usług w taryfie Orange One,
  • w roamingu i za granicę.

Z SMS-ów dostępnych w ramach usługi można korzystać przez okres 10 dni od momentu włączenia usługi. Po tym okresie niewykorzystane SMS-y nie będą dostępne. Istnieje możliwość wielokrotnego skorzystania z usługi, czyli zamawiania kolejnych pakietów.

W każdej chwili abonent ma możliwość sprawdzenia ważności Okresu promocyjnego oraz ilości SMS-ów dostępnych w ramach usługi poprzez jeden z poniższych sposobów:

  • wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 899 (koszt SMS-a),
  • wpisanie na klawiaturze telefonu krótki kod *101*66*1# i potwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna).

Promocja Orange One "Pakiet do wszystkich" trwa od 18 stycznia do 30 kwietnia 2011.

Tagi: Orange, Orange One, orange.pl , pakiet SMS, pakiet SMS-ów, pakiety SMS, pakiety SMS-ów, SMS, tanie SMS-y, www.orange.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
siedem + dwa =