Promocja Orange "Sobota"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Orange "Sobota"

2011-10-24 Promocja Orange "Sobota"

Teraz w ofercie Orange na kartę wystarczy, że doładujesz konto dowolną kwotą od niedzieli do piątku i kolejny raz w najbliższą sobotę, a otrzymasz dodatkowe 10% na konto promocyjne.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Bonus liczony jest od wartości wszystkich doładowań zrealizowanych w danym tygodniu. Im wyższa łączna wartość doładowań tym większy bonus.

Przykładowo abonent doładował konto główne w tygodniu promocyjnym na łączną wartość 50 zł, a następnie w sobotę doładował konto na 50 zł. Abonent otrzyma bonus od sumy 100 zł.

Aby włączyć promocję należy wysyłać SMS-a o treści SOBOTA pod numer 82000 (koszt 20 gr). Alternatywnie można wpisać kod *110*94# na klawiaturze telefonu i zatwierdzić przyciskiem połączenia. Po włączeniu usługi przyjdzie potwierdzenie SMS.

W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia łącznej wartości doładowań konta głównego zrealizowanych w danym tygodniu promocyjnym poprzez SMS-a o treści ILE pod numer 82000 (koszt: 20 gr) o treści ILE lub poprzez wpisanie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *110*94*1# i potwierdzenie przyciskiem połączenia (bezpłatnie).

Promocja Orange "Sobota" obowiązuje od 24 października 2011 roku do odwołania.

Promocję można wyłączyć poprzez wpisanie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *110*94*00# i potwierdzenie przyciskiem połączenia. Wyłączanie promocji za pomocą krótkiego kodu jest bezpłatne.

Tagi: bonus, bonusy, dni robocze, doładowania, doładowania Orange, doładowanie Orange, dzień roboczy, Nowe Orange Go, Orange, Orange Go, orange na kartę, Orange One, orange.pl , Orange POP, Sobota, weekend doładowanie, www.orange.pl, zasilenia, zasilenia konta, zasilenia konta Orange, zasilenie, zasielenie konta, zasilenie konta Orange


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
trzy + cztery =