Promocja Play "Nieograniczone rozmowy"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Play "Nieograniczone rozmowy"

2011-01-24 Promocja Play "Nieograniczone rozmowy"

Użytkownicy telefonii Play na kartę w taryfie Play Fresh i Lubię to! za opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie mają możliwość wykonywania nieograniczonej ilości krajowych połączeń głosowych i wideo do całej sieci Play.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Aby skorzystać z niniejszej oferty promocyjnej należy posiadać na koncie kwotę minimum 10 zł i wpisać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*82*1#. Operator w ciągu 24 godzin potwierdzi aktywację poprzez wiadomość SMS.

Połączenia można wykonywać w okresie 30 dni od dnia aktywacji. Po upływie tego okresu stawka za połączenia naliczana jest zgodnie z zwykłym cennikiem taryfy. Aby ponownie aktywować ofertę promocyjną należy po upływie 30 dni powtórzyć procedurę akywacyjną.

Status promocji można sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *111*82*3#.

Promocja Play "Nieograniczone rozmowy" trwa od 24 stycznia 2011 roku do odwołania.

Tagi: Lubię to, nielimitowane rozmowy, nielimitowane rozmowy do Play, Play, Play Fresh, Play Mobile, play.pl, PlayMobile, playmobile.pl, tanie minuty, tanie rozmowy, tańsze minuty, tańsze rozmowy, www.play.pl, www.playmobile.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + dziewięć =