Promocja Play "Nowe zbieraj minuty"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Play "Nowe zbieraj minuty"

2011-08-21 Promocja Play "Nowe zbieraj minuty"

Użytkownicy telefonii na kartę w Play w taryfach Play Fresh i Lubię to! za każde 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci Play, otrzymać można 1 minutę na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na telefony stacjonarne.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Oferta promocyjna jest przeznaczona dla użytkowników oferty Play Fresh, z wyłączeniem użytkowników korzystających z oferty promocyjnej Darmowy Internet w Play Fresh.

Aby aktywować usługę wystarczy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*219*1#. Za aktywację usługi pobierana jest jednorazowa opłata z konta klienta w wysokości 3 zł brutto.

Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji i jest ważna 90 dni. Po upłynięciu okresu ważności usługi, użytkownik może w dowolnym momencie dokonać ponownej aktywacji usługi. Usługa zostanie ponownie włączona w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji i będzie ważna 90 dni.

Przyznanie minut w ramach usługi następuje po zakończeniu połączenia przychodzącego, a użytkownik może od razu z nich skorzystać. Minuty otrzymane w ramach usługi są ważne 30 dni od daty ich przyznania.

Promocja Play "Nowe zbieraj minuty" trwa:

  • od 16 sierpnia 2011 roku do odwołania dla taryfy Play Fresh,
  • od 16 listopada 2011 roku do odwołania dla taryfy Lubię to!.

Tagi: darmowe minuty, darmowe rozmowy, Lubię to, nielimitowane rozmowy, nielimitowane rozmowy do Play, Play, Play Fresh, Play Mobile, play.pl, PlayMobile, playmobile.pl, rozmowy przychodzące, tanie minuty, tanie rozmowy, tańsze minuty, tańsze rozmowy, www.play.pl, www.playmobile.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + cztery =