Promocja Red Bull MOBILE "Darmowe i nieograniczone SMS-y po doładowaniu"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Red Bull MOBILE "Darmowe i nieograniczone SMS-y po doładowaniu"

2012-09-23 Promocja Red Bull MOBILE "Darmowe i nieograniczone SMS-y po doładowaniu"

W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej Użytkownicy telefonii na kartę Red Bull MOBILE mogą teraz otrzymać bezpłatny pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Oferta jest skierowana do osób, które w okresie od 23 września 2012 roku do odwołania kupią zestaw startowy (starter) z ofertą "Red Bull MOBILE na kartę II" i dokonają jego aktywacji lub dokonają migracji z oferty |Red Bull MOBILE na kartę" lub oferty "Red Bull MOBILE na kartę (edycja specjalna)" na ofertę "Red Bull MOBILE na kartę II".

Użytkownicy otrzymują możliwość uruchomienia bezpłatnego pakietu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich krajowych operatorów komórkowych, bez numerów specjalnych.

Aby aktywować pakiet wymagane jest wybranie i zaakceptowanie na klawiaturze telefonu kodu *111* 297*1#, a następnie doładowanie konta łączną kwotą wynoszącą minimum 30 zł w jednym miesiącu kalendarzowym. Bonus SMS-owy zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od chwili, w której łączna kwota doładowań w ciągu bieżącego miesiąca kalendarzowego wyniesie minimum 30 zł. Bonusowy pakiet SMS-owy może być wykorzystany w ciągu 30 dni od dnia przyznania.

Aby sprawdzić czy bonus jest aktywny, należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*297*3#.

Promocja Red Bull MOBILE "Darmowe i nieograniczone SMS-y po doładowaniu" trwa od 23 września 2012 roku do odwołania.

Tagi: bezpłatne SMS-y, bonus, bonusy, darmowe SMS-y, doładowania, doładowanie, promocja, promocje, Red Bull, Red Bull MOBILE, SMS, SMS-y, starter, startery, zasilenia, zasilenie, zestaw startowy, zestawy startowe


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
siedem + pięć =