Promocja Simplus "Bonusy za doładowania na starterach"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Simplus "Bonusy za doładowania na starterach"

2011-05-12 Promocja Simplus "Bonusy za doładowania na starterach"

Plus w ofercie telefonii na kartę Simplus ma nowe startery, dzięki którym można jeszcze dłużej rozmawiać i SMS-ować.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Wystarczy kupić starter 9 zł lub 25 zł, a do każdego z pierwszych sześciu doładowań za co najmniej 30 zł dostanie się specjalny bonus do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus (w tym także 36.6).

Startery:

  • starter 3 zł a na nim 3 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 7 dni,
  • starter 9 zł z bonusem, a na nim 9 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 30 dni, dodatkowo dostaje się bonus 5 zł ekstra do każdego z pierwszych sześciu doładowań na co najmniej 30 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus,
  • starter 25 zł z bonusem, a na nim 25 zł na start do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i wszystkie usługi w sieci Plus przez 30 dni, dodatkowo dostaje się bonus 20 zł ekstra do każdego z pierwszych sześciu doładowań na co najmniej 30 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w sieci Plus.

Aby skorzystać z bonusa wystarczy kupić specjalnie oznaczony starter oferty Simplus. Następnie wystarczy aktywować kartę SIM i doładować konto na kwotę co najmniej 30 zł. Bonus zostanie przyznany automatycznie do każdego z pierwszych sześciu doładowań na kwotę co najmniej 30 zł. Pakiety bonusowe nie wymagają aktywacji przez abonenta. Aktywacja pakietu bonusowego nastąpi w terminie do 24 godzin po wykonaniu zasilenia konta. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em.

Można sprawdzić stan pakietu oraz chwilę, w której upływa okres ważności pakietu za pomocą krótkiego kodu *121# i wciśnięcia przycisku "zadzwoń". O zakończeniu okresu ważności pakietu lub wykorzystaniu jednostek w pakiecie bonusowym abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS.

Po zakończeniu okresu ważności pakietu lub wykorzystaniu pakietu bonusowego opłaty za połączenia i SMS-y do sieci Plus będą naliczane zgodnie z zwykłym cennikiem.

Promocja Simplus "Bonusy za doładowania na starterach" trwa od 12 maja 2011 roku do odwołania.

Tagi: bonus, bonusy, doładowania, doładowanie, Plus, Plus GSM, plus.pl, plusgsm, Simplus, simplus.pl , starter, starter Simplus, startery, startery Simplus, www.plus.pl, www.simplus.pl , zasielenie konta, zasilenia, zasilenia konta, zasilenie, zestaw startowy, zestawy startowe


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
jeden + dziewięć =