Promocja Tak Tak "Pakiet SMS-y i MMS-y za grosze"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Tak Tak "Pakiet SMS-y i MMS-y za grosze"

2011-06-05 Promocja Tak Tak "Pakiet SMS-y i MMS-y za grosze"

Użytkownicy sieci Tak Tak w taryfie Hot i Tak Tak Hot za 6 zł kupić mogą pakiet 600 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów do sieci Tak Tak i T-Mobile.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Cena za 1 SMS-a wychodzi zatem 1 gr, zaś za 1 MMS tylko 6 gr.

Aby aktywować pakiet należy wprowadzić szybki kod *123*1*1#. Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia przez operatora zamówienia i zostanie potwierdzona SMS-em.

SMS-y i MMS-y z Pakietu można wykorzystać, gdy konto jest aktywne na połączenia wychodzące. Użytkownik w ramach pakietu może wysłać maksymalnie do 600 SMS-ów lub do 100 MMS-ów w trakcie 30 dni od dnia aktywacji pakietu. Po tym okresie lub po wykorzystaniu wszystkich SMS-ów lub MMS-ów dostępnych w ramach pakietu, rozliczane będą zgodnie z cennikiem taryfy użytkownika.

Sprawdzenie stanu oraz terminu ważności pakietu możliwe jest przez wysłanie ekspresowego kodu *103*1#.

Jednorazowo można zamówić maksymalnie 1 pakiet, aktywacja kolejnych pakietów jest możliwa po wykorzystaniu całego pakietu, lub upływie 30 dni od aktywacji uprzednio zakupionego pakietu.

Promocja Tak Tak "Pakiet SMS-y i MMS-y za grosze" trwa od 5 czerwca 2011 roku do odwołania.

Tagi: MMS, MMS-y, pakiet SMS, pakiet SMS-ów, pakiety SMS, pakiety SMS-ów, SMS, SMS-y, T-Mobile, T-Mobile na kartę, Tak Tak, Tak Tak HOT, Tak Tak na kartę, Tak Tak T-Mobile, TakTak, taktak.pl, www.TakTak.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
pięć + pięć =