Promocja Red Bull MOBILE "Darmowy i nieograniczony Internet po każdym doładowaniu ekstra"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Red Bull MOBILE "Darmowy i nieograniczony Internet po każdym doładowaniu ekstra"

2012-09-23 Promocja Red Bull MOBILE "Darmowy i nieograniczony Internet po każdym doładowaniu ekstra"

Użytkownicy telefonii na kartę Red Bull MOBILE otrzymują pakiety internetowe po każdym doładowaniu.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Korzystanie z niniejszej oferty promocyjnej jest bezpłatne, co oznacza, że opłata za pakiety internetowe zawarta jest w kwocie doładowania konta użytkownika.

Oferta promocyjna skierowana jest do osób, które w okresie od 23 września 2012 roku do odwołania kupią zestaw startowy (kartę SIM) "Red Bull MOBILE na kartę II" i dokonają jego aktywacji lub dokonają migracji z oferty "Red Bull MOBILE na kartę" lub oferty "Red Bull MOBILE na kartę (edycja specjalna)" na ofertę "Red Bull MOBILE na kartę II".

Aktywacja pakietu następuje następuje wraz z aktywacją startera i wykonaniu pierwszego doładowania na dowolną kwotę.

Wartość doładowania Liczba bezpłatnych MB Okres ważności bezpłatnych MB
5 - 9 zł 10 MB 5 dni
10 - 24 zł 100 MB 10 dni
25 - 49 zł 1 GB 30 dni
50 - 99 zł 2 GB 100 dni
100 - 300 zł 2 GB 150 dni
Transmisja danych w ramach pakietów rozliczana jest co 100 kB. Pakiety można wykorzystać na transmisję danych na terenie Polski w zasięgu sieci Play z pełną prędkością udostępnianą przez operatora. Użytkownik otrzyma możliwość korzystania z darmowych MB w ciągu 24 godzin od dokonania doładowania konta.

Ilość bezpłatnych MB pozostałych do wykorzystania można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu błyskawiczny kod *107#.

Bezpłatne MB przyznane w ramach danego pakietu kumulują się z jednostkami z kolejnego doładowania wyłącznie, jeżeli użytkownik dokonał kolejnego doładowania przed upływem okresu ważności poprzednio przyznanego pakietu transmisji. Liczba bezpłatnych darmowych MB w wyniku kumulacji może wynieść maksymalnie 93 GB.

Po wykorzystaniu bezpłatnych MB w ramach pakietu korzystanie z transmisji danych na terenie Polski w zasięgu sieci Play odbywa się na zasadach określonych w Cenniku Oferty Red Bull MOBILE na kartę II, tj. transmisja danych będzie bezpłatna, a prędkość transmisji wyniesie do 32 kb/s.

Promocja trwa od 23 września 2012 roku do odwołania.

Tagi: bezprzewodowy Internet, doładowania, doładowanie, dostęp do Internetu, Internet bezprzewodowy, Internet mobilny, łącza internetowe, łącze internetowe, mobilny Internet, pakiet internetowy, pakiety internetowe, Red Bull, Red Bull MOBILE, zasilenia, zasilenie


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
osiem + trzy =