Reklama brytyjskiego o2 w samolotach Wizz Air

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Reklama brytyjskiego o2 w samolotach Wizz Air

2009-09-29 Reklama brytyjskiego o2 w samolotach Wizz Air

Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły podpisanie umowy z firmą OnBoard Media Group na wprowadzenie reklam na pokładach wszystkich swoich samolotów. Pierwszym reklamodawcą jest brytyjski operator o2.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Jako pierwsza swoje usługi na pokładach samolotów Wizz Air będzie reklamować brytyjski operator komórkowy O2. Firma zamierza w ten sposób promować program Your Country SIM Card. Na promocji skorzystają wszyscy pasażerowie Wizz Air, a szczegóły dotyczące oferty można znaleźć w pokładowym magazynie WIZZ. W ramach promocji załoga Wizz Air będzie oferować darmowe karty SIM na 19 lotach do Wielkiej Brytanii, jakie odbywają się każdego dnia.

"Karty, jakie otrzymają pasażerowie upoważniają do skorzystania z nawet stu darmowych minut na międzynarodowe rozmowy komórkowe. Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zakupów na 15 funtów w dowolnym sklepie WH Smith na lotnisku, sklepie papierniczym, kiosku z prasą albo supermarkecie w Wielkiej Brytanii. Co więcej, po wykorzystaniu darmowych minut, pasażerowie będą mogli dalej korzystać z otrzymanej karty, a cena połączeń międzynarodowych będzie niższa niż oferowana przez operatora, z jakiego zwykle korzysta podróżny." – powiedział Tim Rasbash, Account Director O2 Your Country sim.

"Dzisiejsza gospodarka wymusza na liniach lotniczych generowanie zysków nie tylko na sprzedaży biletów. Jest to konieczne, aby zaoferować pasażerom niskie ceny biletów. Obecnie wprowadzany program to sposób na dodatkowy zysk, który nie odbije się na naszej efektywności operacyjnej." - powiedział Abrán György, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wizz Air.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wprowadzamy nowy program reklamowy na pokładach samolotów wraz z dwoma tak znakomitymi firmami jak Wizz Air i O2. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla obu firm, które cechuje otwartość na nowe możliwości." – dodała Kelly Schellnut, Dyrektor Operacyjny OnBoard Media Group.

Tagi: Abrán György, Kelly Schellnut, O2, OnBoard Media Group, samolot, samoloty, Tim Rasbash, Your Country SIM Card


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + dziewięć =