Ruszyła strona T-Mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Ruszyła strona T-Mobile

2011-05-20 Ruszyła strona T-Mobile

Pod adresem t-mobile.pl uruchomiona została prosta strona internetowa. Na razie na stronie T-Mobile nie ma wielu informacji.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Po wpisie na stronie należy się spodziewać, że właściwa strona zostanie uruchomiona 5 czerwca 2011 roku wraz ze wprowadzeniem do Polski globalnej marki T-Mobile.

Wszystkie produkty sieci Era dostępne dotychczas w sprzedaży pozostają aktywne, a umowy zawarte do 5 czerwca będą obowiązywały w całym zakresie również po wprowadzeniu marki T-Mobile. Zasady korzystania z usług przedpłaconych w sieci Tak Tak oraz Heyah pozostają niezmienione.

Na stronie znajduje się także sekcja z najczęstszymi pytaniami klientów związanymi z rebrandingiem marki.

Tagi: Deutsche Telekom, Era, Era GSM, era.pl, EraGSM, FAQ, Grupa Deutsche Telekom, Heyah, heyah.pl, Polska Telefonia Cyfrowa, PTC, rebranding, strona internetowa, strona www, strony internetowe, strony www, T-Mobile, Tak Tak, TakTak, taktak.pl, witryna internetowa, witryny internetowe, www.era.pl, www.heyah.pl, www.TakTak.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + siedem =

 

alicjasmyczek
alicjasmyczek (83.30.---.---)2011-06-09 10:20

a dlaczego mam doładowywać jak niemam pieniędzy