Nowy Simplus najlepszą taryfą według Rzeczypospolitej

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Nowy Simplus najlepszą taryfą według Rzeczypospolitej

2008-02-22 Nowy Simplus najlepszą taryfą według Rzeczypospolitej

Dziennik "Rzeczpospolita", opublikował raport, w którym porównał dostępne w Polsce oferty prepaid. Zwycięzcą został Nowy Simplus pokonując konkurentów zarówno w kategorii połączeń z numerami we własnej sieci jak i poza nią.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W rankingu nie zostali uwzględnieni operatorzy wirtualni.

Pośród operatorów tradycyjnych najbardziej korzystną taryfą jest Nowy Simplus. Jeżeli 75% połączeń stanowią numery z Plusa i Simplusa, to za 30 zł miesięcznie można rozmawiać ponad 140 minut. W sytuacji kiedy użytkownik dzwoni głównie do numerów z innej sieci (75% połączeń) to za tą kwotę doładowania będzie mógł rozmawiać przez 83 minuty.

O atrakcyjności oferty Nowy Simplus zadecydowała cena połączeń wewnątrz sieci, która wynosi jedynie 18 groszy za minutę. Stawki za połączenia do innych sieci są w Simplusie na przeciętnym poziomie - wynoszą 72 groszy i są niższe niż w Tak Tak (77 groszy), ale wyższe niż w Heyah (0,68 zł).

Wybierając operatora należy kierować się tym do jakiej sieci najczęściej dzwonimy. Pośród dwóch taryf Orange, Orange POP jest lepsze niż Nowe Orange Go. Dobrze prezentuje się Play na kartę oraz Sami Swoi.

Jeżeli dużo dzwonimy do innych sieci komórkowych, wg raportu Rzeczypospolitej, najlepiej wybrać Play albo Heyah.

Tagi: Heayh, Heja, Heyah, heyah.pl, Now Orage Go, Nowe Orage Go, Nowe Orange Go, Orage go, Orange, orange.pl , Orange POP, Play, Plus, plusgsm, plusgsm.pl, Rzeczpospolita, Sami Swoi, Simplus, Tak Tak, TakTak, www.heyah.pl, www.orange.pl, www.plusgsm.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
sześć + zero =

 

sis
sis (83.6.---.---)2008-02-29 18:05

simplus słusznie wygrywa rankingi, bo ma najlepsze taryfy i najlepsze promocje - na walentynkowych popołudniach i weekendach po 4 grosze zaoszczędziłam kupę kasy :]


loko
loko (83.24.---.---)2008-02-22 14:04

warto by uwzdględnic pakiety,bo ja mam heyah,pakiet milion smsów i piszę za free ilę chcę,do tego dochodzą liczne promocje,zatem realny koszt jest dużo niższy od tego w artykule