Samsung znowu z Ebim Smolarkiem

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Samsung znowu z Ebim Smolarkiem

2008-03-30 Samsung znowu z Ebim Smolarkiem

Firma Samsung podpisała umowę sponsoringową z czołowym strzelcem piłkarskiej reprezentacji Polski, Euzebiuszem Smolarkiem.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Roczny kontrakt przewiduje udział piłkarza w promocji wybranych produktów firmy Samsung, przede wszystkim nowego telefonu Samsung J700 oraz serii telewizorów LCD.

Samsung powraca do współpracy z napastnikiem kadry Leo Beenhakkera po dwóch latach.

"Dotychczasowe wspólne działania spełniły nasze oczekiwania, co przesądziło o podpisaniu kontraktu. Jesteśmy z tego niezmiernie zadowoleni. Podpisując kontrakt przed dwoma laty, wiązaliśmy z Ebim spore nadzieje i jak się okazało, mieliśmy rację. Ebi nie zawiódł polskich kibiców w eliminacjach do Mistrzostw Europy i awansował na największą gwiazdę reprezentacji. Z optymizmem czekamy na jego występ na boiskach Austrii i Szwajcarii." - powiedział Marcin Bołbot z Samsung Electronics Polska.

Pozyskanie Smolarka jest kolejnym krokiem firmy Samsung w inwestowaniu w sport w Polsce i na świecie. Od 1997 roku koncern jest partnerem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz sponsorem letnich i zimowych igrzysk olimpijskich. Samsung będzie także światowym partnerem w kategorii sprzętu łączności bezprzewodowej Olimpiady Pekin 2008. Znicz olimpijski w ramach sztafety olimpijskiej, którą organizuje po raz drugi Samsung, do chińskiej stolicy zaniosą, m. in. Reni Jusis, Krzysztof Hołowczyc i Paweł Małaszyński. Towarzyszyć im będą Magdalena Piotrowska i Grzegorz Rzońca, wyłonieni przez Samsung w ogólnopolskim konkursie.

Wspieranie młodych i dobrze rokujących sportowców to jedna z osi strategii marketingowych firmy Samsung. Od 2002 roku jest ona sponsorem generalnym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a od 4 lat organizuje zawody dla młodzieży gimnazjalnej Samsung Athletic Cup. Najlepsi mają szansę trafić do Samsung Team – profesjonalnej grupy lekkoatletów z medalistkami olimpijskimi Anną Rogowską i Kamilą Skolimowską w składzie. W tym roku Samsung wspomoże również po raz kolejny organizację konkursu Tyczka na molo oraz Memoriału im. Janusza Kusocińskiego.

Samsung równie mocno angażuje się w piłkę nożną. Od trzech lat z logo Samsung na koszulkach biegają piłkarze angielskiej Chelsea Londyn, ćwierćfinalisty tegorocznej Ligi Mistrzów.

Firma była także sponsorem rozegranego na przełomie stycznia i lutego tego roku turnieju finałowego Pucharu Narodów Afryki.

Tagi: Anna Rogowska, Chelsea Londyn, Ebi Smolarek, Euzebiusz Smolarek, futbol, igrzyska olimpijskie, Kamila Skolimowska, Krzysztof Hołowczyc, LCD, Liga Mistrzów, Londyn, Marcin Bołbot, Olimpiada, Olimpiada Pekin, Olimpiada w Pekinie, Paweł Małaszyński, Pekin, piłka nożna, piłkarze, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Puchar Narodów Afryki, Reni Jusis, reprezentacja polski, Samsung, Samsung Athletic Cup, Samsung Electronics Polska, Samsung J700, Samsung Team, sport, telewizory LCD


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + sześć =