Serwis i startery Orange dla kibiców

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Serwis i startery Orange dla kibiców

2008-10-20 Serwis i startery Orange dla kibiców

Orange uruchomił serwis społecznościowy dla kibiców premiumLiga.pl. Dzięki niemu fani futbolu mają dostęp do informacji ligowych. Na użytkowników serwisu czeka także specjalna oferta Orange na kartę i startery z emblematami klubów.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Oprócz informacji o lidze i polskich drużynach piłkarskich znajdą się w nim specjalne materiały informacyjne i multimedialne przygotowywane przez kluby specjalnie dla swoich fanów.

Kibice mogą tworzyć własne fora i grupy dyskusyjne dostępne tylko dla zarejestrowanych sympatyków poszczególnych drużyn. Już teraz mogą z nich korzystać fani Lechii Gdańsk i Wisły Kraków, które jako pierwsze przystąpiły do współpracy przy tworzeniu serwisu.

Dla użytkowników serwisu przygotowano dedykowany starter w ofercie Nowe Orange Go. Na kibiców czeka też limitowana liczba starterów z emblematami klubów biorących udział w projekcie. Starter kosztuje 20 zł. Dodatkowo, za każde z 6 pierwszych doładowań o wartości min. 25 zł kibic może dostać premię w postaci 1 godziny rozmów na dzielenie się emocjami piłkarskimi.

Użytkownicy oferty uzyskają ponadto dostęp do ekskluzywnego kontentu umieszczanego w portalu oraz serwisach klubowych. Z dostępu mogą skorzystać także inni użytkownicy telefonów w sieci Orange, wystarczy że zarejestrują swój numer na premiumLiga.pl.

Ideą serwisu jest stworzenie społeczności polskich kibiców piłkarskich, budowanej i rozwijanej zgodnie oczekiwaniami użytkowników. Ma temu służyć między innymi Liga Kibiców, w której fani wszystkich drużyn będą mogli współzawodniczyć między sobą gromadząc punkty za pomysłowość i aktywność w życiu społeczności. Zebrane w ten sposób punkty będą decydowały o pozycji ich klubu w Lidze Kibiców.

Tagi: fora, fora dyskusyjne, forum, forum dyskusyjne, futbol, grupa dyskusyjna, grupy dyskusyjne, Lechia Gdańsk, Nowe Orange Go, Orange, orange.pl , piłka nożna, premiumLiga.pl, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, społeczność, społeczności, sport, Wisła Kraków, www.orange.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + osiem =